02144035573
09104962527

پارکت لمینت ترکیه

چند سالی ست که کشور ترکیه پا به عرصه تولید محصولات لوکس ساختمانی و پارکت لمینت و کاغذ دیواری گذاشته است که از این بین در صنعت تولید پارکت لمینت پیشرفت خوبی داشته و توانسته است محصولات خوب و با کیفیتی به بازار عرضه کند . این کشور با کپی برداری از کشور همسایه خود آلمان که در عرصه تولید پارکت لمینت سابقه زیادی دارد و بهترین برندهای پارکت لمینت را تولید می نماید توانسته است هم از نظر ظاهر و هم از نظر مواد سازنده به کیفیت ناسبی دست یابد و محصولات با کیفیتی را که از قیمت مناسبی نیز برخوردار هستند را به بازار عرضضه کنند .

1مجموع 4 محصول
 • پارکت لمینت ایشیک

  پارکت لمینت ایشیک

  لمینت ایشیک ساخت کشور ترکیه و از برندهای معروف کشور ترکیه می باشد.لمینیت ایشیک دارای 10 رنگ روشن و 10 رنگ تیره است و درجه سختی AC4 و کلاس 32 میباشد

 • لمینت ضد آب آکوا فلور

  لمینت ضد آب آکوا فلور

  پارکت لمینت آکوا فلور ساخت کشور ترکیه و از جنس PVC و ضد آب می باشد.کفپوش aqua floor دارای 13 رنگ متنوع و همانند چوب می باشد و برای مکانهای پرتردد مناسب است.

 • پارکت لمینت فلورپن

  پارکت لمینت فلورپن

  پارکت لمینت floor pan ساخت کشور ترکیه و دارای 20 رنگ متنوع می باشد . لمینت فلورپن دارای کیفیت خوب و قیمت مناسب بوده و مناسب برای کاربرد مسکونی و اداری با حجم رفت و آمد متوسط می باشد.

 • لمینت کاملا ضد آب ADO Floor

  لمینت کاملا ضد آب ADO Floor

  کفپوش ضد آب با ضخامت 5 میلیمتر و 2 میلیمتر با طرح پارکت و طرح سنگ براق ، دارای کلیک

1مجموع 4 محصول

ارسال نظر

ستاره خانم : عالیه
2 0
پارکت های عالیی دارید. طرحهای زیبا
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :