02144035573
09104962527

پارکت لمینت چینی

بی شک کشور چین در زمینه تولید محصولات دکوراسیون داخلی و بخصوص کاغذ دیواری و پارکت لمینت سابقه طولانی داشته و در در این زمینه تجربه زیادی کسب کرده است که امروزه باعث تولید محصولات زیبا و با کیفیتی در این زمینه گشته و توانسته سهم زیادی در بازار داشته باشد . همچنین این کشور با همکاری و استفاده از تجربیات و دستگاه های اروپایی توانسته پارکت لمینت هایی را تحت لیسانس و نظارت این  کشورهای معتبر ساخته و در بازار پارکت لمینت و کاغذ دیواری رقابتی سخت داشته باشد . از محاسن تولیدات این کشور علاوه بر کیفیت و زیبایی مورد قبول می توان به تنوع قیمتی آن اشاره کرد که برای هر بودجه ای و با قیمتهای مختلف محصولی تولید کرده و از پارکت لمینت ارزان قیمت گرفته تا لوکس و قیمت بالا تولید و ارائه کرده است که باعث فروش بالای آنها نسبت به دیگر کشور ها شده است.

در این مجموعه برندهایی با کیفیت و زیبا و در عین حال با قیمت مناسب پارکت لمینت های ساخت کشور چین را جمع آوری کرده و به مشتریان عزیز ارائه خواهیم داد تا رضایت مشتریان گرامی را جلب کرده و در انتخاب صحیح و مناسب بودجه آنها کمکی کرده باشیم. 

1مجموع 10 محصول
 • پارکت لمینت وسن

  پارکت لمینت وسن

  پارکت لمینت وسن ساخت کشور چین و از محصولات درجه یک این کشور می باشد. لمینیت wesen دارای 9 رنگ متنوع، کلیک پارافین خورده و 12 سال گارانتی می باشد.

 • پارکت لمینت فرست

  پارکت لمینت فرست

  لمینت فرست تکنولوژی ایتالیا و مونتاژ شده در چین است . این لمینت با کیفیت که تحت لیسانس ایتالیا تولید می شود دارای سطح برجسته چوب می باشد و با رنگهای شفافی و براقی که دارد زیبایی خاصی به این محصول داده است.

 • پارکت لمینت هانتر

  پارکت لمینت هانتر

  پارکت لمینت هانتر hanter ساخت چین با درجه سختی AC3 با طرح های زیبا و جدید و کلیک های بسیار مقاوم جهت منازل و مطب و فروشگاه ها

 • پارکت لمینت فلور تک

  پارکت لمینت فلور تک

  پارکت لمینت باریک فلور تک از جمله لمینیت های با کیفیت بازار می باشد که علاقمندان مخصوص بخود را دارد.

 • پارکت لمینت ویتال

  پارکت لمینت ویتال

  پارکت لمینت ویتال از برندهای باکیفیت چین و ساخته شده توسط دستگاههای آلمانی و تحت لیسانس آلمان می باشد . پارکت Vital دارای کلیک پارافین خورده و ضد آب و نقشهای طبیعی و زیبای چوب می باشد و دارای سختی AC4 با دانسیته بالا است.

 • پارکت لمینت موون فلور

  پارکت لمینت موون فلور

  پارکت لمینت Moon floor محصول کشور چین و از کیفیت خوب و استانداردی برخوردار است و در عین حال دارای قیمت مناسبی نیز می باشد .

 • پارکت لمینت مکس استار

  پارکت لمینت مکس استار

  پارکت لمینت مکس استار ساخت کشور چین و از جمله پارکت های با کیفیت و با قیمت مناسب است که انتخاب خوبی برای مشتریانی است که به دنبال پارکت با قیمت متوسط و مقرون بصرفه هستند .

1مجموع 10 محصول

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :