02144035573
09104962527

پارکت لمینت ارزان

در این دسته چندین پارکت لمینت ارزان قیمت و اقتصادی را به نمایش گذاشتیم تا مشتریانی که به دنبال پارکت ارزان و مقرون بصرفه هستند بتوانند به راحتی پارکت مورد نظر خود را در این مجموعه پیدا کرده و انتخاب کنند . 

لازم به به ذکر است تمامی پارکت لمینت های انتخاب شده برای این مجموعه دارای کیفیت مناسب و خوبی نسبت به قیمتهایشان هستند و بدلیل تخفیف های دکورآفیس و خرید قیمت مناسب ما از این کالاها با این قیمت ها عرضه می شوند .

تزیینات داخلی دکورآفیس ارائه کننده بهترین برندهای پارکت لمینت با مناسبترین قیمتها می باشد و سعی بر تهیه و توزیع اجناس با کیفیت، با قیمت مناسب است.

1مجموع 6 محصول
 • پارکت لمینت آرتا

  پارکت لمینت آرتا

  پارکت آرتا ساخت ایران و تحت لیسانس نروژ می باشد و دارای ضخامت 8 میلی متر و درجه سختی AC3 و مناسب برای استفاده در منازل می باشد . لمینت آرتا نسبت به قیمت آن از کیفیت مناسبی برخوردار بوده و دارای 10 سال ضمانت است. پارکت لمینت آرتا دارای 27 رنگ متنوع می باشد .

 • پارکت لمینت استار وود

  پارکت لمینت استار وود

  پارکت لمینت star wood ساخت چین، با کیفیت و از درجه سختی بالای AC5 برخوردار است که مناسب استفاده در مکانهای اداری و تجاری و پر تردد می باشد.

 • پارکت لمینت ادونس

  پارکت لمینت ادونس

  پارکت لمینت Advance طراحی کشور آلمان و ساخت کشور تایوان می باشد و از کیفیت خوب و قیمت مناسب برخوردار می باشد

 • پارکت لمینت سان فلور

  پارکت لمینت سان فلور

  پارکت سان فلور دارای رویه برجسته و براق با درجه سختی AC4 بوده که علاوه بر زیبایی که به آن بخشیده ، مناسب برای استفاده در منازل و علاوه بر آن دفاتر و فروشگاه با رفت و آمد متوسط می باشد.

 • پارکت لمینت لگو فلور

  پارکت لمینت لگو فلور

  لمینت لگو از کیفیت مناسبی برخوردار است و دارای 10 سال گارانتی معتبر و شرکتی می باشد که نشان دهنده کیفیت مناسب این محصول می باشد . پارکت لمینت لگو فلور دارای روکش با سختی AC3 می باشد که مناسب استفاده در منازل است . قیمت مناسب لمینت لگو فلور باعث شده تا افراد اجاره نشین هم به استفاده از این پارکت لمینت ترغیب شوند

 • پارکت لمینت ایزوفام

  پارکت لمینت ایزوفام

  شرکت ایزوفام یکی از تولید کنندگان داخلی است که به تازگی اقدام به تولید پارکت لمینت کرده است . این پارکت لمینت در 11 رنگ متنوع تهیه شده است و درجه سختی آن AC3 است که مناسب استفاده در منازل می باشد . رویه آن ساخت کشور تایلند و مواد HDF آن از کشور آلمان می باشد .

1مجموع 6 محصول

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :