09104962527
سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کالا برای:

آسمان مجازی طرح های آسمان

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

وجود یک آسمان آبی در بالای سر به جای دیدن یک سقف سفید و بی روح طبیعتاً دارای لذت بیشتر و ایجاد شادابی بیشتری در افراد می شود. آسمان مجازی این کار را به نحو احسند انجام می دهد و با طرح های زیبایی که دارد و نور پردازی ای که پشت آن انجام می شود تداعی بخش یک آسمان واقعی است.

این سقف کاذب که بدلیل استفاده بیشتر از طرحهای آسمان در آن به نام آسمان مجازی شهرت یافته، قابل استفاده در تمامی اماکن مسکونی، اداری و تجاری است و علاوه بر زیبایی بصری که در محیط ایجاد می کند باعث نشاط روحی و از بین بردن حس بودن در یک فضای کاملا بسته را می شود . از این رو استفاده از آسمان مجازی با طرح آسمان را برای محیط هایی که نورگیر کافی ندارند و همچنین برای واحد های با مساحت کم توصیه میشود. 

در این آلبوم طرحهایی متنوعی از آسمان مجازی اعم از آسمان با شکوفه، آسمان با درخت ، آسمان با ابر و آسمان با پرنده را گرد آوری کرده ایم تا بتواند پاسخگوی اکثر سلایق و مناسب برای محیط های با کاربری متفاوت باشد.

شرکت دکورآفیس در چاپ آسمان مجازی با کیفیت بسیار بالا و پخش و فروش این محصول بسیار زیبا فعالیت داشته و آنرا در اختیار همکاران گرامی در سراسر کشور قرار خواهد داد.

ادامه مطلب ˅
9 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()