انواع تابلو جوانان و نوجوانان

کاغذ دیواری، پوستر دیواری و پارکت لمینت

تابلو های دیجیتالی نسل جدیدی از تابلو ها هستند که امروزه مورد توجه همگان قرار گرفته اند این تابلو ها که یا طرح های اختصاصی طراحی شده توسط برنامه های گرافیکی هستند و آن را دیجیتال آرت می نامند یا طرح های آماده خریداری شده از سایت های معتبر جهان هستند که شامل طراحی ها و نقاشی های معروف و عکس های با کیفیت بالا در زمینه هایی بسیار متنوع هستند .

این تابلو ها با استفاده از به روز ترین دستگاه ها و مرغوب ترین رنگ های چاپ ، چاپ می شوند و بر روی کلاف مورد نظر مونتاژ می شوند و به دلیل کیفیت رنگی بسیار بالا و استفاده از پارچه ی مرغوب قابل شستشو و تمیز کردن هستند .

جنس این تابلو ها پارچه ی بوم یا همان کنواس است که به همین دلیل در بسیاری از طرح ها شباهت زیادی به نقاشی پیدا می کنند و از آن میتوان به عنوان تابلو نقاشی با هزینه ای بسیار کمتر استفاده کرد ، این تابلو ها در ابعاد متنوعی آماده ی چاپ هستند و کلاف های آن در دو نوع دیپ  معمولی هستند که نوع دیپ آن بسیار مرغوب تر و دارای زیبایی بصری بسیار بالاتری است ، جنس این نوع کلاف که از چوب روسی است و دارای مقاومت بالا با برش فارسی بر است که باعث بهتر جلوه کردن کار می شود .

این بخش شامل تابلو هایی با عکس هایی حرفه ای و طرح های گرافیکی و طراحی شده از چهره ی هنرمندان ، بازیگران ، خواننده ها ، شخصیت های معروف و محبوب نوجوانان و جوانان و عکس های مربوط به تمام سلایق هنری اعم از موسیقی ، رقص و غیره است .

علاوه بر موارد بالا شما میتوانید تابلو های عکاسی و یا نقاشی شده از ماشین های اسپرت و کلاسیک و یا موتور را در این دسته بندی مشاهده کنید.

 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

سمیه کیوانفر : تابلوی جوانان
7 0
طراحی این تابلوها به نوعیه که می تونه نظر نوجوانان و جوانان رو جلب کنه. تابلوهای شیک و مدرن مناسب این رده سنی.
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :