کاغذ دیواری های مدرن و کلاسیک

کاغذ دیواری، پوستر دیواری و پارکت لمینت

با مد شدن دکوراسیون مدرن و اسپرت و استفاده از رنگهای شاد و متنوع در دکوراسیون داخلی و در کشورهای اروپایی و به دنبال آن کشور ما ، بخصوص در خانواده های جوان ، استفاده از محصولات اسپرت و مدرن به ویژه کاغذ دیواری که تاثیر زیادی در دکوراسیون داخلی دارد بسیار مورد توجه قرار گرفت و دلیل آن هم جلوه دادن و تاپیر بسیار زیاد آن بر مبلمان و فضای اتاق است.

از جمله ویژگیهای کاغذ دیواری مدرن استفاده از رنگهای شاد و یا خنثی در زمینه کاغذ دیواری و استفاده از طرح و نقش با رنگهای ست زمینه و کنتراست کم و غیر متضاد و اصطلاحا طرح های خلوت می باشد و یا استفاده از گلهای با رنگ شاد . در این کاغذ دیواری ها از نقش های برجسته اصولا استفاده نمی شود .

از کشورهای که فعالیت بیشتری نسبت به بقیه در طراحی کاغذ دیواری به این سبک دارند می توان به کاغذ دیواری های آمریکایی، ایتالیایی ، کره ای و جدیداً ترکیه اشاره کرد . 

در این مجموعه آلبوم کاغذ دیواری هایی را که در این دسته قرار می گیرند را به نمایش گداشته ایم تا شما عزیزان دسترسی راحت ری به این آلبوم ها داشته باشید .

اهمیت هارمونی برای خرید کاغذ دیواری های مدرن و کلاسیک

از آن جا که مهمترین مساله در دکوراسیون داخلی ایجاد هارمونی و هماهنگی بین بخش های مختلف فضا است انتخاب کاغذ دیواری بر اساس دکوراسیونی انجام می شود که برای منزل شما و یا محل مورد نظر مد نظر قرار داده اید مناسب باشد. اگر دکوراسیون داخلی منزل و یا محل کار شما کلاسیک باشد انتخاب کاغذ دیواری کلاسیک می تواند بهترین گزینه برای پوشاندن دیوار باشد و چنان چه دکوراسیون داخلی مورد نظر شما مدرن باشد، کاغذ دیواری مدرن گزینه ای مناسب برای شما خواهد بود و با فضای مورد نظر شما هماهنگی خواهد داشت در غیر این صورت فضای دکوراسیون داخلی شما نا هماهنگ و نا متقارن به نظر خواهد رسید.

خرید کاغذ دیواری مدرن و کلاسیک

 باید به این نکته توجه داشت که کاغذ دیواری های مدرن و کلاسیک در انواع مختلفی طراحی و به بازار ارائه شده اند و شما هر چقدر سخت پسند باشید می توانید از میان طراحی های گسترده کاغذ دیواری بالاخره یکی را انتخاب نمایید بنابراین اگر هم سخت پسند باشید نباید نگران انتخاب کاغذ دیواری مناسب برای محیط مورد نظر نباشید. نکته ای که باید در هنگام خرید کاغذ دیواری به آن توجه داشته باشید چه برای کاغذ دیواری مدرن و چه برای کاغد دیواری کلاسیک این است که رنگی که انتخاب می کنید باید هماهنگی لازم را با سایر وسایل منزل یا محیط کار شما داشته باشد در غیر این صورت حس ناهماهنگی و هرج و مرج به بیننده منتقل می شود و شما از محیط خسته می شوید و مجدد ناچار به تعویض کاغذ دیواری خواهید شد که چندان خوشایند نیست. بنابراین بهترین کاری که می توانید قبل از خرید کاغذ دیواری انجام دهید این است که تقریباً بدانید چه رنگی از کاغذ دیواری مدرن و یا کلاسیک برای محیط شما مناسب خواهد بود و سپس خرید کاغذ دیواری را انجام دهید. فروشگاه تزئینات داخلی دکورآفیس با گرد آوری طرح های مختلفی از کاغذ دیواری و ارائه مشاوره برای خرید کاغذ دیواری به شما این اجازه را می دهد تا بهترین طرح را برای محل مورد نظر خود انتخاب نمایید.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
10 / 10
از 4 کاربر

ارسال نظر

ناشناس : 👏
32 4
کارهاتون فوق العاده س...متزل ما که خیلی زیبا دیزاین شده همه تعریف کردن از کاغذ و پارکت
سوناز کریمیان : ایده آل
6 4
قشنگ و جالب
علی : کارهاتون عالیه
6 6
👌👌👌👌
طناز : دسته بندی کارها عالیه
11 4
مثبت
محمد : عالییی.خصوصا جواب دهی
1 0
نظر شما چیست ؟
سلطانی : به نظرم میرسه از بابت سهولت دسترسی به طر ...
0 0
نظر شما چیست ؟
پرویز عسگری فشم ... : نمره ۱۰۰
0 0
من خواستم از قیمت مناسب و وقتی که پرسنل برای معرفی تک تک کارها برای من و همسر و دخترم صرف کردن تشکر کنم
فاطیما : کاغذ دیواری
0 0
من یکی از طرفدارای پر و پا قرص این کاغذ دیواریا هستم و پیشنهادش می کنم به بقیه
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :