09104962527
سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کالا برای:

پوستر های اجرا شده

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

پوستر دیواری سه بعدی یا کاغذ دیواری سه بعدی یکی از محصولات دکوراسیون داخلی پر طرفدار در این روزهاست که خواهان زیادی دارد. ولی به دلیل جدید بودن این محصول بعضی از مشتریان عزیز در استفاده از پوستر دیواری در منزل و یا محل کار و هم خوانی آن با چیدمان داخلی و یا در انتخاب چند تصویر مردد هستند و ترس از این دارند که این پوستر دیواری سه بعدی که در عکس و آلبوم انقدر زیباست ، در عمل و بعد از اجرا به این زیبایی نباشد و یا کیفیت پوستر دیواری بزرگ مانند تصویر نباشد و افت کیفیت داشته باشد.

از این رو بر آن شدیم تا با نمایش تعدادی از تصاویر پوستر دیواری های اجرا شده عکس گرفته و در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

قابل ذکر است دستگاه مورد استفاده این مجموعه در تولید کاغذ دیواری سه بعدی (پوستر دیواری) یکی از برندهای معتبر ژاپنی بوده و کلیه متریال مورد استفاده در تولید پوستر دیواری سفارشی خارجی می باشد .

خرید پوستر دیواری با توجه به پوستر های اجرا شده

برای خرید کاغذ دیواری سه بعدی شما باید نکاتی را مد نظر قرار دهید تا بر اساس سلیقه ای که دارید و همچنین بر اساس هزینه ای که می کنید بهترین نتیجه را دریافت نمایید. در خرید کاغذ دیواری سه بعدی و یا هنگامی که می خواهید پوستر دیواری را سفارش دهید باید کیفیت را در نظر بگیرید. هر چه برای چاپ طرح در پوستر دیواری از کاغذ دیواری هایی با کیفیت بالاتری استفاده شود و هر چه از رنگ هایی با کیفیت بالا استفاده شود کاذ دیواری سه بعدی ظاهری زیباتر خواهد داشت و زیبایی آن دو چندان خواهد شد. بنابراین برای خرید کاغذ دیواری سه بعدی شما می توانید پوستر های اجرا شده یک شرکت را مشاهده کرده و سپس پوستر دیواری را سفارش دهید.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 2 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()