پوستر دیواری کودک

کاغذ دیواری، پوستر دیواری و پارکت لمینت

کودکان علاقه شدیدی به تصاویر رنگی و کارتونی دارند و ترکیب این رنگها علاوه بر ایجاد محیطی زیبا در اتاق کودکان باعث شادی و نشاط در آنها و ایجاد ارتباط با شخصیت های کارتونی می شود.  

در این مجموعه تصاویر زیبایی از کاغذ دیواری سه بعدی کودک یا همان پوستر دیواری کودک در مدلهای مختلف جمع آوری شده است تا مورد توجه سلایق مختلف قرار گیرد.

جهت مشاهده کلیه تصاویر بر روی دسته مورد نطر کلیک کنید

نحوه انتخاب پوستر دیواری کودک

شاید بتوان گفت یکی از جذاب ترین ابزاری که می توانید دکوراسیون اتاق کودک را با آن جذاب و زیبا کنید پوستر دیواری کودک می باشد. پوستر دیواری کودک در انواع مختلفی تولید می شود و دارای طرح ها و رنگ های دخترانه و پسرانه می باشد و شما می توانید بر اساس دکوراسیون اتاق کودک تان و همچنین جنسیت فرزندتان و با مشورت وی یکی از زیباترین و مناسب ترین انواع پوستر دیواری را انتخاب نمایید. یکی از مواردی که باید پوستر دیواری کودک را بر آن اساس انتخاب کنید وسایل و رنگ وسایلی است که در اتاق کودک مورد استفاده قرار گرفته است.

پوستر دیواری کودک

خرید پوستر دیواری کودک

از مورد علاقه ترین نوع پوستر دیواری که مورد توجه کودکان می باشد پوستر دیواری می باشد که بر روی آن از تصاویر مشهور کارتونی استفاده شده باشد. تصاویری که دارای رنگ های شاد و زیبا باشند و تصاویر آن یاد آور صحنه های شاد برنامه های کودک باشد که کودک لحظات شادی را با آن ها تجربه کرده باشد. از آن جا که پوستر دیواری کودک تاثیر بسزایی بر روی روحیه کودک دارد بنابراین در هنگام خرید پوستر دیواری باید عواطف کودک را در نظر بگیرید و باید در انتخاب پوستر دیواری کودک وسواس بیشتری به خرج دهید زیرا از نظر علم روانشناسی کودک تاثیر بیشتری از محیط می گیرد و بر روی شخصیت وی تاثیر بیشتری دارد. همچنین برای خرید پوستر دیواری کودک باید سن کودک را در نظر بگیرید و با سن کودک از کودکی به نوجوانی باید پوستر دیواری کودک را جایگزین نمایید.

 اگر قصد خرید پوستر دیواری کودک را دارید و کودک شما هنوز نوزاد است بهتر است از طرح های ساده و ابتدایی مانند اشکال هندسی استفاده کنید ولی برای سنین بالای 7 سال بهتر است از تصاویر شاد و جذاب استفاده کنید که از این دست می توان به پوستر دیواری فانتزی و کودکانه اشاره کرد تا جذابیت کافی را برای کودک داشته باشد.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

.. : طرح
2 0
طرحی دارید که بشه لبخند دختر خودم رو پوستر کنم یا چهره ش رو بندازم وسط طرح کارتونی ؟؟؟؟
مامان ترلان : ایده های خوب و زیبایی برای بچه هاست
5 0
خیلی زیبا
صالح زاده از ته ... : وااآااای خیلی جذابه .دنیای رنگی رنگی بچه ...
3 0
جذاب
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :