پخش پارکت در تهران و شهرستان

کاغذ دیواری، پوستر دیواری و پارکت لمینت

پخش پارکت از جمله فعالیت های شرکت دکور آفیس در کنار پخش کاغذ دیواری و همچنین پخش پوستر دیواری است. پارکت از تجهیزات دکوراسیون داخلی و نوعی کفپوش به شمار میرود که بر روی سرامیک و موزائیک نصب میشود. پارکت از چوب ساخته میشود و ظاهری بسیار زیبا و جذاب دارد. پارکت توسط چسب های مخصوص به کف زمین چسبیده میشود و در برابر نفوذ آب مقاومت خوبی نداشته و متورم میشود. پارکت لمینت نوع پیشرفته تر پارکت میباشد و مانند پارکت از چوب ساخته نمیشود. پارکت لمینت از الیاف فشرده چوب ساخته میشود و بسیار مقاوم تر از پارکت چوبی میباشد.

پارکت لمینت مزیت و ویژگی هایی دارد که پارکت ندارد و برخی از آنها عبارتند از:

1.عدم استفاده از چسب برای چسباندن یکی از مزیت های پارکت لمینت است. پارکت لمینت به گونه ای طراحی و ساخته شده است که دارای شیارهایی در کناره های خود است و این لبه ها در هنگام نصب در داخل یکدیگر قرار میگیرند و قفل میشوند.

2.عدم استفاده از چسب در نصب پارکت لمینت باعث میشود تا کف اتاق و منزل آسیب نبیند.

3. پارکت لمینت قابلیت جمع آوری و نصب دوباره دارد ولی پارکت قابلیت جمع آوری و همچنین نصب ندارد.

4. یک فوم در هنگام نصب در زیر پارکت لمینت قرار میگیرد که به عنوان یک عایق صوتی و حرارتی بسیار مناسب عمل میکند.

5. سرعت نصب پارکت لمینت بسیار پایینتر از پارکت است و به راحتی در مدت کوتاهی نصب میشود.

6. پارکت لمینت قیمت بسیار مناسبتری از سایر مصالح مانند موزاییک و سرامیک دارد و از همین رو گزینه بسیار مناسبی برای افرادی میباشد که تمایل ندارند تا هزینه زیادی را برای کفپوش بپردازند.

برای خرید پارکت در شهرتهران میتوانید شرکت دکور آفیس که مدت زیادیست در زمینه خرید و فروش و پخش پارکت در تهران فعالیت میکند را انتخاب کنید. پخش پارکت در تهران توسط شرکت هایی که سابقه زیادی در زمینه خرید و فروش پارکت ندارند انجام میشود که از همین رو مدل های عرضه شده توسط این شرکت ها تنوع کمی دارند و کیفیت پارکت لمینت آنها نیز پایین میباشد. شرکت دکور آفیس از شرکت های پخش پارکت در تهران است که واردات خود را از شرکت های مطرح دنیا که نمونه های زیادی را تا به کنون تولید نموده اند انجام میدهد. شرکت دکور آفیس در پخش پارکت در تهران همواره سعی نموده تا اصل مشتری مداری را حفظ نموده و کیفیت را که یکی از فاکتورهای بسیار مهم در پیشبرد اهداف یک شرکت است را اصل اساسی خود قرار دهد.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
پیشنهاد ویژه
5 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :