09104962527
سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کالا برای:

انواع پرده چاپی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

از چندین سال پیش پرده چاپی  به عنوان نوعی از پرده در بازار بود ولی به دلیل کیفیت پایین چاپ از استقبال خوبی برخوردار نبود ولی با پیشرفت تکنولوژی چاپ و چاپ تصاویر با کیفیت بالا بر روی پرده استقبال خوبی از پرده چاپی شد. پرده چاپی دارای تنوع بسیار زیادی بوده و پاسخگوی تمام سلیقه ها می باشد. پرده چاپی برای مکان های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد و می توانید برای منازل و ادارات و شرکت ها از انواع مناسبی از پرده چاپی استفاده نمایید.

بر روی انواع پرده ساده تصاویر زیبا با استفاده از رنگ های متنوعی استفاده می شود. چاپ پرده را می توان بر روی انواع پرده با جنس های مختلفی انجام داد، پارچه مخمل، حریر و هازان و تمامی پرده ها با جنس های مختلف قابلیت چاپ را دارند.

مزیت خرید پرده چاپی

شما هنگامی که تصمیم به خرید پرده چاپی می گیرید می توانید از میان تعداد زیادی از طرح های موجود خرید پرده چاپی را انجام دهید. می توان نقش های سنتی و یا طرح های سه بعدی را بر روی پرده چاپ نمود. و یا می توان انواع طرح های مناظر طبیعی و یا گلهای سه بعدی و تصاویر کودکانه را بر روی پرده چاپ نمود و در کل هر تصویری که به آن علاقه داشته باشید را می توانید بر روی پرده چاپی برای چاپ سفارش دهید. چاپ تصاویر اختصاصی بر روی پرده از جمله مزایای استفاده از پرده چاپی می باشد. برای مثال می توانید برای اتاق فرزندتان تصویری از فرزند خود را بر روی پرده سفارش چاپ بدهید و از آن لذت ببرید. همچنین استفاده از تصاویر درشت و سه بعدی که بر خلاف پرده های معمولی بدون تکرار میباشد خود زیبایی خاصی به فضا بخشیده و آنرا مدرن جلوه میدهد.

برای خرید پرده چاپی توجه داشته باشید که از جنس مناسب و رنگ هایی با کیفیت بالا استفاده نمایید تا پرده ای زیبا داشته باشید.

در محل های اداری هم می توانید تصویر لوگوی شرکت خود را بر روی پرده چاپ کنید و به عنوان پرده چاپی در شرکت و یا اداره و یا محل کار خود نصب نمایید.

پرده چاپی

قیمت پرده چاپی

امکان چاپ هر گونه تصویری بر روی پرده چاپی وجود دارد و این پرده می تواند محیط زندگی شما را شیک و مدرن جلوه داده و علاوه بر این، شما می توانید بدون پرداخت هزینه های بالا، پرده چاپی را با قیمت مناسبی خریداری نمایید و از زیبایی آن لذت ببرید.

ابعاد پرده چاپی

در حال حاضر پرده های چاپی در قواره های 3x1.5 متر عرضه می شود که در حالت چین دار عرض 90 تا 110 سانتیمتر را میپوشاند. همچنین بر حسب نیاز میتوان از ارتفاع یا عرض آن کم کرد و به ابعاد دلخواه مشتری چاپ و. دوخت انجام شود.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()