پوستر دیواری حیوانات

کاغذ دیواری، پوستر دیواری و پارکت لمینت

در این مجموعه از کاغذ دیواری سه بعدی تصاویر زیبایی از پوستر دیواری سه بعدی حیوانات ،بصورت گرافیکی و طبیعی تهیه شده است. در این مجموعه کاغذ دیواری سه بعدی تصاویر زیبایی از حیوانات وحشی و اهلی و پرندگان جمع آوری شده تا نظر و سلیقه شما عزیزان رو جلب کند .

کلیه کاغذ دیواری های پوستری در ابعاد دلخواه قابل سفارش بوده و همگی از کاغذ دیواری های خارجی قابل شستشو ، در دو نوع مات و براق تهیه و تولید می شود.

قیمت پوستر دیواری حیوانات بسته به جنس مورد استفاده و براقیت آنها از مترمربعی 45000 تومان تا 50000 تومان می باشد . 

برای مشاهده تصاویر بیشتر بر روی هر یک از دسته بندی های زیر کلیک کنید

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
 • پوستر دیواری پرندگان

  پوستر دیواری پرندگان

  از این رو بر آن شدیم تا با تولید پوستر دیواری پرندگان ، این مخلوق زیبای خداوند ، تصویری زیبا برای دوستداران حیوانات و پرندگان بوجود آوریم و با ایجاد کاغذ دیواری پوستری پرنده نمایی زیبا را در محیط دوستداران و علاقمندان به پرندگان بوجود آوریم .

 • پوستر دیواری اسب

  پوستر دیواری اسب

  در این مجموعه تصاویر بسیار زیبایی از اسب این حدوان نجیب برای پوستر دیواری بصورت طبیعی و گرافیکی جمع آوری شده است که مورد توجه بسیاری از جوانان ، نوجوانان و بزرگسالان قرار گرفته است.

 • پوستر دیواری آکواریم

  پوستر دیواری آکواریم

  گروه دکوراسیون داخلی دکور آفیس با چاپ و تولید پوستر دیواری آکواریم تا حدودی نیاز این علاقمندان به ماهی و آکواریم را پاسخ گفته و لدت داشتن یک دیوار آکواریمی پر از ماهی را به افراد داده است. در این مجموعه تصاویری منتخب برای پوستر دیواری سه بعدی آکواریم نمایش داده شده است . امیدواریم مورد توجه شما عزیزان و علاقمندان به اعماق دریا قرار گیرد .

 • پوستر دیواری حیوانات درنده

  پوستر دیواری حیوانات درنده

  در این مجموعه تصاویر زیبایی از حیوانات درنده از حیات وحش را جهت تولید کاغذ دیواری سه بعدی گردآوری کرده ایم و امیدواریم مورد توجه شما مشتریان عزیز قرار گیرد .

8 / 10
از 331 کاربر

ارسال نظر

ناهید : 🌹🌷
0 0
طرح پرنده ها خیلی طبیعی و جالب بود
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :