انواع حیوانات

کاغذ دیواری، پوستر دیواری و پارکت لمینت

در این مجموعه از کاغذ دیواری سه بعدی تصاویر زیبایی از پوستر دیواری سه بعدی حیوانات ،بصورت گرافیکی و طبیعی تهیه شده است. در این مجموعه کاغذ دیواری سه بعدی تصاویر زیبایی از حیوانات وحشی و اهلی و پرندگان جمع آوری شده تا نظر و سلیقه شما عزیزان رو جلب کند .

کلیه کاغذ دیواری های پوستری در ابعاد دلخواه قابل سفارش بوده و همگی از کاغذ دیواری های خارجی قابل شستشو ، در دو نوع مات و براق تهیه و تولید می شود.

قیمت پوستر دیواری حیوانات بسته به جنس مورد استفاده و براقیت آنها از مترمربعی 45000 تومان تا 50000 تومان می باشد . 

پوستر دیواری حیوانات راهی برای نزدیک شدن به طبیعت

حیوانات به عنوان انواع متنوع و جذابی از جانداران می توانند تصاویری زیبا و خارق العاده را برای شما خلق نمایند. استفاده از تصاویر و یا طراحی های مربوط به حیوانات می تواند محیط طبیعت را به منزل شما آورده و شما پس از گذراندن روزی پر از مشغله در فضای کار و شهری می توانید با نگاه به کاغذ دیواری سه بعدی حیوانات از آن ها لذت ببرید و حس آرامش را از آن ها دریافت نمایید. تصاویر زیبای حیوانات علاوه بر این که حس آرامش را به بیننده منتقل می کنند حس پویایی و حرکت را نیز می توانند به شما انتقال دهند.

اگر شما به حیوانی علاقمند باشید می توانید به راحتی پوستر دیواری حیوان مورد نظر خود را برای خود خریداری نمایید و از زیبایی آن لذت ببرید. پوستر دیواری حیوانات را می توانید به شکل آماده خریداری نمایید و یا می توانید به صورت سفارشی آن را به فروشگاه تزئینات داخلی و کاغذ دیواری سفارش دهید تا تصویر مورد نظر شما را بر روی کاغذ دیواری که قابلیت چاپ داشته باشد را با کیفیتی عالی برای شما آماده نمایند. هر چند قیمت کاغذ دیواری سه بعدی سفارشی بیشتر است در عوض طراحی مطابق آن چه شما در ذهن دارید انجام می شود.

برای مشاهده تصاویر بیشتر بر روی هر یک از دسته بندی های زیر کلیک کنید

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

ناهید : 🌹🌷
4 1
طرح پرنده ها خیلی طبیعی و جالب بود
اب : چه شهرهه؟؟
4 0
خوب
بهادر زنگنه : پوستر دیواری حیوانات
4 0
همه پوستر دیواریا از نظر رنگبندی و طراحی در سطح فوق العاده بودن
محمد : سلام ابعاد زیر ۱ متر هم این کارها خ ...
4 0
نظر شما چیست ؟
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :