پوستر دیواری حیوانات

کاغذ دیواری، پوستر دیواری و پارکت لمینت

در این مجموعه از کاغذ دیواری سه بعدی تصاویر زیبایی از پوستر دیواری سه بعدی حیوانات ،بصورت گرافیکی و طبیعی تهیه شده است. در این مجموعه کاغذ دیواری سه بعدی تصاویر زیبایی از حیوانات وحشی و اهلی و پرندگان جمع آوری شده تا نظر و سلیقه شما عزیزان رو جلب کند .

کلیه کاغذ دیواری های پوستری در ابعاد دلخواه قابل سفارش بوده و همگی از کاغذ دیواری های خارجی قابل شستشو ، در دو نوع مات و براق تهیه و تولید می شود.

قیمت پوستر دیواری حیوانات بسته به جنس مورد استفاده و براقیت آنها از مترمربعی 45000 تومان تا 50000 تومان می باشد . 

پوستر دیواری حیوانات راهی برای نزدیک شدن به طبیعت

حیوانات به عنوان انواع متنوع و جذابی از جانداران می توانند تصاویری زیبا و خارق العاده را برای شما خلق نمایند. استفاده از تصاویر و یا طراحی های مربوط به حیوانات می تواند محیط طبیعت را به منزل شما آورده و شما پس از گذراندن روزی پر از مشغله در فضای کار و شهری می توانید با نگاه به کاغذ دیواری سه بعدی حیوانات از آن ها لذت ببرید و حس آرامش را از آن ها دریافت نمایید. تصاویر زیبای حیوانات علاوه بر این که حس آرامش را به بیننده منتقل می کنند حس پویایی و حرکت را نیز می توانند به شما انتقال دهند.

اگر شما به حیوانی علاقمند باشید می توانید به راحتی پوستر دیواری حیوان مورد نظر خود را برای خود خریداری نمایید و از زیبایی آن لذت ببرید. پوستر دیواری حیوانات را می توانید به شکل آماده خریداری نمایید و یا می توانید به صورت سفارشی آن را به فروشگاه تزئینات داخلی و کاغذ دیواری سفارش دهید تا تصویر مورد نظر شما را بر روی کاغذ دیواری که قابلیت چاپ داشته باشد را با کیفیتی عالی برای شما آماده نمایند. هر چند قیمت کاغذ دیواری سه بعدی سفارشی بیشتر است در عوض طراحی مطابق آن چه شما در ذهن دارید انجام می شود.

برای مشاهده تصاویر بیشتر بر روی هر یک از دسته بندی های زیر کلیک کنید

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
 • پوستر دیواری پرندگان

  پوستر دیواری پرندگان

  از این رو بر آن شدیم تا با تولید پوستر دیواری پرندگان ، این مخلوق زیبای خداوند ، تصویری زیبا برای دوستداران حیوانات و پرندگان بوجود آوریم و با ایجاد کاغذ دیواری پوستری پرنده نمایی زیبا را در محیط دوستداران و علاقمندان به پرندگان بوجود آوریم .

 • پوستر دیواری اسب

  پوستر دیواری اسب

  در این مجموعه تصاویر بسیار زیبایی از اسب این حدوان نجیب برای پوستر دیواری بصورت طبیعی و گرافیکی جمع آوری شده است که مورد توجه بسیاری از جوانان ، نوجوانان و بزرگسالان قرار گرفته است.

 • پوستر دیواری آکواریم

  پوستر دیواری آکواریم

  گروه دکوراسیون داخلی دکور آفیس با چاپ و تولید پوستر دیواری آکواریم تا حدودی نیاز این علاقمندان به ماهی و آکواریم را پاسخ گفته و لدت داشتن یک دیوار آکواریمی پر از ماهی را به افراد داده است. در این مجموعه تصاویری منتخب برای پوستر دیواری سه بعدی آکواریم نمایش داده شده است . امیدواریم مورد توجه شما عزیزان و علاقمندان به اعماق دریا قرار گیرد .

 • پوستر دیواری حیوانات درنده

  پوستر دیواری حیوانات درنده

  در این مجموعه تصاویر زیبایی از حیوانات درنده از حیات وحش را جهت تولید کاغذ دیواری سه بعدی گردآوری کرده ایم و امیدواریم مورد توجه شما مشتریان عزیز قرار گیرد .

8 / 10
از 455 کاربر

ارسال نظر

ناهید : 🌹🌷
0 1
طرح پرنده ها خیلی طبیعی و جالب بود
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :