آسمان مجازی

کاغذ دیواری، پوستر دیواری و پارکت لمینت

طبیعتاً سقف نیز مانند دیوار، کف و بقیه اجزای ساختمان در دکوراسیون داخلی دارای اهمیت بسیاری است و از قدیم با استفاده از روشهای متنوع و متریالهای مختلف سعی در زیبا کردن این جزء از ساختمان می کردند. گچبری، نقاشی سقفی، پوستر سقفی و انواع سقف کاذب راهکارهایی برای زیباتر کردن سقف در محیط های مختلف می باشد

یکی از این انواع سقف کاذب، سقف آسمان مجازی است که علاوه بر مزایای مشخص و کاربردی سقف کاذب، دارای مزیت زیبایی و نور پردازی نیز میباشد. سفف آسمان مجازی از تایلهای پلکسی (طلق مقاوم) تشکیل شده که با روشهای مختلفی مانند بک لایت، استیکر و چاپ مستقیم روی آن طرحهای مختلفی اجرا می شود و این تایلهای پلکسی توسط شبکه بندی فلزی و یا قاب گچی دور آن نگه داشته می شود. ابعاد این تایل های آسمان مجازی بطور استاندارد 60x60  سانتیمتر و ضخامت آن 2 میلیمتر می باشد که امکان سفارش در ابعاد مختلف و ضخامتهای مختلف وجود دارد و بر حسب ابعاد درخواستی مشتری ضخامت تایلها تعیین میگردد.

آسمان مجازی 

قابل ذکر است که آسمان مجازی دارای طرحهای و سبکهای مختلفی است و هر نوع تصویری را می توان بر روی آن چاپ و اجرا کرد ولی بخاطر طراحی و اجراهای ابتداعی این سقف کاذب که اکثراً طرح آسمان بود و نور پردازی زیر آن که تداعی بخش آسمان واقعی بود به آسمان مجازی شهرت یافت. در این سایت ما تصاویر زیادی از آسمان مجازی را در دسته های مختلفی به نمایش گذاشته ایم تا پاسخگوی اکثر سلایق باشد.

سقف آسمان مجازی را در هر جایی می توان اجرا کرد و بخاطر خاصیت ضد آب بودن و مقاوت آن در برابر رطوبت قابل استفاده در استخر، حمام، دستشویی و آشپزخانه نیز میباشد

آسمان مجازی

همانطور که در قبل نیز به آن اشاره شد تصاویر آسمان مجازی به روشهای مختلفی بر روی پلکسی ایجاد می گردد.

اولین و ارزانترین نوع آن چاپ بر روی بک لایت و چسباندن آن با چسب شیشه ای دو طرفه و یا نوار چسب بر روی طلق پلکسی میباشد که هم از نطر دوام و هم از نظر کیفیت در رده پایینتری نسبت به دو روش دیگر قرار میگیرد.

دومین روش چاپ بر روی استیکر و چسباندن مستقیم آن روی طلق پلکسی است . این روش بدلیل چسبیده شدن مستقیم استیکر بر روی طلق دارای شفافیت و کیفیت بالاتری میباشد و دوام آن نیز در مقابل حرارت ناشی از لامپها و رنگ پریدگی بیشتر است.

و اما سومین روش که از بهترین روشهای موجود و طبعاً دارای کیفیت و دوام بالاتری نسبت به روشهای قبل می باشد، چاپ مستقیم بر روی طلق پلکسی توسط دستگاه چاپ UV میباشد.

دستگاه چاپ UV از دستگاههای چاپ گران قیمتی است که قابلیت چاپ بر روی اجسام صلب مانند شیشه ، ام دی اف ، کاشی و غیره را دارد و اشعه UV بکاربرده شده در آن باعث تثبیت رنگ چاپ و دوام بیشتر آن در مقابل نور، حرارت و شستشو می شود.

آسمان مجازی

ما در این شرکت قابلیت چاپ آسمان مجازی از هر سه روش را داریم اما با توجه به اهمیت کیفیت محصول ارائه شده به مشتریان خود، روش سوم یعنی چاپ مستقیم را برگزیدیم و این روش را با قیمتی بسیار مناسب و رقابتی در اختیار خریداران و همکاران محترم قرار میدهیم  

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
9 / 10
از 267 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :