پوستر دیواری و کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری، پوستر دیواری و پارکت لمینت

کاغذ دیواری سه بعدی (پوستر دیواری سه بعدی} و پوستر سقفی از محصولات جدید دکوراسیون داخلی است که در سالهای اخیر کاربرد زیادی در دکوراسیون داخلی پیدا کرده و دارای طرفداران زیادی می باشد. پوستر دیواری یا همان کاغذ دیواری سه بعدی  به دو صورت آماده و سفارشی عرضه میشود. از جمله مزایای پوستردیواری سفارشی این است که به اندازه دیوار مورد نظر طراحی و تولید می شود و هیچ قسمتی از طرح انتخابی در نصب بریده و ناقص نمیشود. در صورتی که در پوسترهای آماده بدلیل سایز استاندارد ساخته شده امکان برش و ناقص شدن طرح بسیار می باشد.

انواع کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری سه بعدی و پوستر سقفی تولید شده این شرکت از کاغذ دیواری مرغوب و با استفاده از دستگاههای ژاپنی و جوهرهای بسیار با کیفیت چاپ و تولید می شود.

کاغذ دیواری پوستری این شرکت دارای بیش از 20000 تصویر در انواع کاغذ دیواری سه بعدی متنوع مانند پوستر دیواری کودک ، پوستر دیواری گل ، پوستر دیواری طبیعت ، پوستر دیواری دریا ، پوستر دیواری کلاسیک ، پوستر دیواری مدرن، پوستر دیواری سنتی ، پوستر سقفی و ...  بوده که روزانه در حال افزایش است و همچنین امکان تولید پوستر دیواری با عکس دلخواه مشتری و بصورت سفارشی نیز می باشد.

کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری زیباترین پوششی است که میتوان برای دیوار انتخاب نمود. کاغذ دیواری با طرح  و رنگ های متفاوتی وجود دارد که پوشش بسیار زیبا و مناسب برای دکوراسیون های کلاسیک و مدرن هستند. یکی از انواع کاغذ دیواری که طرح های به ظاهر برجسته آن باعث جذب هر بیننده ای میشود کاغذ دیواری سه بعدی است. طرح هایی که بر روی کاغذ دیواری سه بعدی نقش بسته اند یک تفاوت بزرگ با کاغذ دیواری های معمولی دارد. طرح های نقش بسته بر روی کاغذ دیواری سه بعدی به گونه ای هستند که گویا واقعی بوده و میتوان آنها را لمس نمود. در کاغذ دیواری سه بعدی از تکنولوژی چاپ سه بعدی استفاده شده است و بر خلاف کاغذ دیواری های معمولی که بر روی آنها یک طرح چندین بار تکرار شده است ممکن است یک تصویر که کل دیوار را پوشش میدهد استفاده شود.

 

تفاوت کاغذ دیواری سه بعدی و معمولی

اما سوالی که بیشتر مردم نسبت کاغذ دیواری سه بعدی دارند این است که این نوع کاغذ دیواری چه تفاوتی با کاغذ دیواری معمولی دارد؟ در ادامه این مطلب قصد داریم تا به تفاوت بین کاغذ دیواری سه بعدی و کاغذ دیواری معمولی بپردازیم.

اولین تفاوتی که بین کاغذ دیواری معمولی و کاغذ دیواری سه بعدی وجود دارد این است که کاغذ دیواری سه بعدی را نمیتوان در تمام قسمت های ساختمان به کار برد اما کاغذ دیواری معمولی با یک طرح تکراری را میتوان برای تمام قسمت های ساختمان استفاده نمود. اگر قرار باشد تا کاغذ دیواری سه بعدی برای تمام قسمت های ساختمان استفاده شود باید طرح های مختلفی از آن را انتخاب نمود و نمیتوان یک طرح تکراری را بر روی همه دیوارها نصب نمود زیرا این طرح های تکراری جلوه ظاهری بدی را بوجود می آورند.

کاغذ دیواری سه بعدی

طرح پوستر دیواری 

انتخاب طرح پوستر دیواری، به عوامل مختلفی بستگی دارد. متراژ و هدف شما از استفاده پوستر دیواری، تم رنگی محل مورد نظر و ... متغیرهایی است که باید هنگام انتخاب طرح پوستر دیواری مد نظر قرار بگیرد. علاوه بر طرح های متنوع پوستر کاغذ دیواری موجود در دکورآفیس، شما عزیزان می توانید طرح مورد نظر خود را به صورت آنلاین سفارش دهید.

خرید پوستر دیواری

توجه به دیزاین و طراحی دکوراسیون داخلی یکی از اصول اولیه طراحی معماری است. برای این کار عناصر و پوشش‌های مختلفی مانند پوستر دیواری وجود دارند. می‌توان پوشش دیوار را با طرح‌های متنوع انجام داد. به همین دلیل انواع طرح مدرن و کلاسیک برای فروش به بازار ارائه می‌شود. با خرید پوستر دیواری می‎توانید فضای مورد نظر را از یکنواختی خارج کنید. با این کار امکان ایجاد تنوع به صورت سالانه در چیدمان و طراحی فضا وجود دارد. در واقع با صرف هزینه بسیار کم، یک پوشش مناسب برای دیوار خریداری می‌کنید. قیمت ‌های مقرون‌به صرفه موجب شده‌است که افراد زیادی از پوشش‌های تزیینی برای طراحی و پوشش دیوار استفاده کنند.

خرید پوستر دیواری با توجه به نوع کاربری

با خرید پوستر دیواری، امکان پوشش دیوار فضاهای متنوع در کاربری مسکونی، اداری و تجاری وجود دارد. در واقع با توجه به نوع کاربری، طرح مورد نظر انتخاب و روی دیوار نصب می‌شود. پوستر دیواری گل، طبیعت، کودک، فانتزی و ... همواره از فروش بسیار بالایی برخوردار هستند. این پوشش‌ها را می‌توانید برای کاربری مسکونی در طرح و رنگ مختلف به کار ببرید. برای ایجاد یک تغییر در دیزاین و طراحی نیاز به صرف هزینه زیادی نیست.

بهتر است برای فضاهایی مانند پشت تلویزیون، از طرح‌های ساده و مدرن استفاده شود. این طرح‌ها نباید شلوغ باشند زیراکه موجب ایجاد بی‌نظمی در فضا می‌شوند. با خرید پوستر دیواری امکان نصب آن در پذیرایی و نشیمن وجود دارد. بنابراین باید قبل از سفارش پوستر دیواری، مکان مورد نظر را آماده و اندازه‌گیری کنیم. این فضا باید در نقطه کانونی دید مخاطب قرار داشته باشد.

 

قیمت کاغذ دیواری سه بعدی

قیمت کاغذ دیواری سه بعدی با کاغذ دیواری معمولی کمی متفاوت است. قیمت کاغذ دیواری سه بعدی نسبت به کاغذ دیواری معمولیاز قیمت تقریبا بالاتری برخوردار است و البته تفاوت قیمت کاغذ دیواری بعدی و معمولی چندان نیست که نتوان از عهده خرید آن بر آمد. ممکن است با نصب کاغذ دیواری سه بعدی در یک قسمت از ساختمان زیبایی فضا را دوچندان کنید پس بهتر است به کمی تفاوت قیمت کاغذ دیواری سه بعدی و معمولی توجه نکرده و کاغذ دیواری سه بعدی را خریداری نمایید.

کاغذ دیواری سه بعدی از امکان نصب در ساختمان های اداری و تجاری برخوردار است در صورتیکه کمتر کاغذ دیواری معمولی را میتوان یافت که بتوان برای ساختمان های با کاربری عمومی بخصوص ادارات استفاده نمود. طرح های بسیار زیبا و مدرن برای کاغذ دیواری سه بعدی وجود دارد که میتوان از آنها برای تزئین دکوراسیون داخلی فضاهای اداری بهره برد.

کاغذ دیواری سه بعدی

خرید کاغذ دیواری سه بعدی

نکاتی برای خرید کاغذ دیواری سه بعدی وجود دارد که حتما باید مد نظر قرار دهید:

برای خرید کاغذ دیواری سه بعدی باید به روحیات و علاقمندی های افراد ساکن در منزل توجه داشته باشید. اگر قرار است تا کاغذ دیواری سه بعدی را برای اتاق کودک مورد استفاده قرار دهید بهتر است تا از کاغذ هایی استفاده نمایید که طرح های کودکانه داشته باشد. طرح های کودکانه بسیاری برای کاغذ دیواری سه بعدی وجود دارد که میتوانید این طرح ها را انتخاب نمایید. دخترانه و پسرانه بودن طرح کاغذ دیواری سه بعدی نیز برای خرید کاغذ دیواری سه بعدی مهم است. دختر بچه ها طرح هایی را برای کاغذ دیواری سه بعدی میپسندند که برگرفته از داستان های کودکانه و شخصیت های مهربان قصه ها و انیمیشن ها باشد. در مقابل پسر بچه ها نیز کاغذ دیواری هایی را میپسندند که از طرح هایی همچون قهرمان داستان ها و کارتون ها برخوردار باشد.

خرید کاغذ دیواری سه بعدی باید نسبت به دکوراسیون خانه تهیه شود. برای دکوراسیون های کلاسیک باید از کاغذ دیواری سه بعدی با طرح کلاسیک و برای دکوراسیون های مدرن باید از طرح های مدرن استفاده شود. البته طرح های تلفیقی نیز برای خرید کاغذ دیواری سه بعدی وجود دارند که نسبت به سلیقه خود میتوانید از این طرح های زیبا بهره مند شوید.

کاغذ دیواری سه بعدی

کاربرد کاغذ دیواری سه بعدی

همانطور که در بالا نیز به آن اشاره شده کاغذ دیواری سه بعدی برای دکوراسیون داخلی ساختمان هایی که از کاربری عمومی برخوردار هستند نیز استفاده میشود. اما کاربرد کاغذ دیواری سه بعدی که برای مکان های عمومی استفاده میشود از دو لحاظ با کاغذ دیواری های مناسب با ساختمان های مسکونی متفاوت است. کاغذ دیواری سه بعدی مکان های عمومی باید از لحاظ طرح و رنگ متناسب با نوع کاربری ساختمان انتخاب شوند. به طور مثال برای ادارات از کاغذ دیواری های متفاوتی نسبت به مراکز تجاری استفاده میشود. کاغذ دیواری سه بعدی مناسب برای مکان های عمومی باید از نوع با کیفیت و با دوام باشند. رفت و آمد در مکان های تجاری، اداری و از این دست مکان ها به حدی بالا است که اگر از کاغذ های بی کیفیت استفاده شود در مدت زمان کوتاهی از بین خواهند رفت. کاغذ دیواری سه بعدی که در فضاهای عمومی استفاده میشود باید با دوام و همچنین ضد آب باشند.

فروش کاغذ دیواری سه بعدی

شرکت دکور آفیس بالاترین آمار فروش کاغذ دیواری سه بعدی و سایر انواع کاغذ دیواری را به خود اختصاص داده است. دلایل افزایش فروش کاغذ دیواری سه بعدی توسط شرکت دکور آفیس را میتوان قیمت مناسب، طرح های بسیار زیاد کاغذ دیواری، پشتیبانی از خریداران و همچنین فروش کاغذ دیواری سه بعدی به صورت تلفنی و آنلاین نام برد. 

* جهت اطمینان خاطر مشتریان عزیز کلیه پوستردیواری های این شرکت با ضمانت 3 ساله کیفیت کاغذ و چاپ ارائه می گردد .

** مراجعه حضوری جهت مشاهده محصولات برای شما عزیزان میسر می باشد .

دسته بندی پوسترهای دیواری :

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
پیشنهاد ویژه
10 / 10
از 4 کاربر

ارسال نظر

بیتا : براااااوو
69 16
ب راستی ک پوستر و کاغذ دیواری نیاز انسان رو از رفتن به مکانی که دوستش داره،برطرف کرده و روح آدمو میبره ب اونجایی ک میخواد..من ک عاشق همشون شدم...
حمیدرضا : تایید
55 9
بهترین کیفیت و دقت...عالی
فرانک افشار : خیلی زیبا و متفاوت بود کارهاتون
8 0
زیبا و متفاوت بودن کارهاتون عالیه
فاتحی : سلام
20 2
سلام من دکوراسیون داخلی کار میکنم لطفا قیمت هارو برام بفرستید
استان یزد : سه بعدی دیواری
14 6
خوب
سید مهدی دشتکی : سه بعدی
6 0
خوب
شمیم صالحی : جلوه منزل و محل کار با پوستر و کاغذ دیوا ...
6 0
عالی
پناه، : همکاری
7 0
کاهاتون عالی بود ازچاپ پارسا عرضادب میکنم درصورت امکان لیست قیمت کارهاتون رو با انواع کاغذ درکیفیتهای مختلف ارسال کنید.انشاالله که ابتدای کارمون با چاپخونه ی قدرتمندی آشنا شده باشم واولین سفارشم رو با بهترین شکل تحویل مشتری بدم.پاینده باشید
بابایی : قیمت رو چرا نمیزنین
8 0
نظر شما چیست ؟
خدمتی : تشکر
8 0
سلام من از کاشان مشتری این شرکت بودم واقعا ازتون ممنونم پوستر خریداری کردم وارسال سریع وکیفیت خوب وزیبا وتغیر در طراحی پوستر مورد نظر وکادر فهیم ومجرب، همه چی عالی بودمتشکرم موفق باشید
سپیده ناظم اباد ... : کار لاکچری و تنیز
8 0
من برای منزلمون سفارش کار دادم برخورد عالی مجموعه .تسلط بالا به بازار .کار زیبا .نصب دقیق و تمیز دیگه چی میخواد آدم از یه مجموعه
مهیا علیزاده : کاغذ دیواری سه بعدی
6 0
دنبال کاغذ دیوای خوب با قیمت مناسب بودم. با فروشگاه دکورآفیس آشنا شدم. بهترین کاغذ دیواریا با بهترین طرحها و برندها رو داره این فروشگاه
مهدوی : پوستر دیواری
5 0
هر سلیقه ای هم که داشته باشین می تونین از دکورآفیس پوستر دیواری انتخاب کنین. کلکسیونی از بهترینها رو داره
سمیرا عاشوری : پوستر دیواری
5 0
هر نوع پوستر برای هر شغلی و درهر طرحی که بخواین توی این فروشگاه موجوده. کیفیتها بالا و طراحی ها خیلی زیباست.
نرگس پازوکی : پوستر دیواری
6 0
بهترین و مرغوب ترین کاغذ دیواریها و پوستر دیواریا رو می تونین توی این فروشگاه پیدا کنین. توی طرحهای مختلف، برندهای مختلف و قیمتهای مناسب
قلیچ خانی : خرید پوستر
7 0
پوستر با هر طرحی که بخواین و مناسب هر فضایی توی این فروشگاه موجوده. من خرید کردم و راضی بودم. پوستراشون به روز و عالین
امیرحسین مولایی : پوستر دیواری
3 0
کیفیت چاپش فوق العاده بود.هم برا خونه خریدم هم برا محل کارم . پیشنهاد میکنم .
محمد : پوستر برای کافه بار
1 0
لطفا چند نمونه کار برام ایمیل کنید برای کافه بار مغازه من کوچیکه و میخوام دیزاین اصلیش پوستر ۳ بعدی باشه.سپاس از شما
مدیریت : پاسخ
1 0
درود بر شما شماره های تماس و واتساپ در بالا و پایین سایت گذاشته شده و همکاران فروش در خدمت شما هستند
مدیریت : پاسخ
1 0
درود بر شما شماره های تماس و واتساپ در بالا و پایین سایت گذاشته شده و همکاران فروش در خدمت شما هستند
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :