09104962527
سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کالا برای:

کاغذ دیواری ساده

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

انتخاب دکوراسیون مناسب و استفاده ی درست و بجا از رنگ ها و طرح ها می تواند تاثیر به سزایی در جلوه دادن به خانه یا محل کار شما داشته باشد به طوری که استفاده ی ناصحیح از رنگ و طرح می تواند حتی در حس شما نسبت به خانه خود و به طور کلی حالات روحی شما تاثیر گذار باشد .

انتخاب وسایل دکوراتیو مناسب با فضای شما امری بسیار مهم می باشد به خصوص در قسمت دیوار ها ، زیرا بیشتر خانه های ما پوشیده شده از دیوار های خالی تا پنجره و نماهای شیشه ای ، پس باید در انتخاب وسیله ی دکوراتیو مناسب برای آن بسیار دقت کنیم .

کاغذ دیواری ها که دارای انواع مختلفی در طرح و رنگ و جنس می باشند گزینه ی مناسبی برای مرتب نشان دادن محل مورد نظر شما می باشند زیرا نه مثل سنگ های آنتیک دکوراسیون منزل شما را شلوغ می کنند و نه مثل رنگ بیش از حد بی روح و ساده می باشند .

فروش کاغذ دیواری ساده

کاغذ دیواری ها هم دارای طرح های شلوغ برای دیوار هایی که نیاز به نمای بیشتری هستند  و هم دارای طرح های ساده و بافت دار که مناسب برای باقی دیوار ها و همچنین کسانی که علاقه مند به چیدمان های ساده و مینیمال هستند می باشد .

این کاغذ دیواری ها را می توان جایگزین مناسب تری برای رنگ به شمار آورد زیرا هم بسیار ساده هستند هم در عین حال دارای طرح و بافت می باشند که آن حجم از سادگی را زیبا تر جلوه می دهد .

فروش کاغذ دیواری ساده با برندهای مختلف

این مجموعه دقیقا برای همین موضوع جمع آوری شده است و شما می توانید به راحتی رنگ و طرح مورد نظرتان را با در نظر گرفتن جنس آن که نانوون باشد یا پی وی سی پیدا کنید .

مجموعه ی دکورآفیس با در نظر گرفتن تمام زوایا مجموعه هایی را به این منظور که انتخاب طرح برای شما عزیزان بسیار راحت تر شود دسته بندی کرده است که امیدواریم تا حدودی به این هدف خود رسیده باشیم .

کاغذ دیواری ساده 

کاغذ دیواری ساده و شیک برای پذیرایی

ساده بودن یک طرح برای پوشش دیوار با توجه به طراحی مدرن فضاهای امروزی، امری منطقی به نظر می رسد. بهتر برای پوشش دیوار بخش های مختلف یک منزل مسکونی مدرن از کاغذ دیواری ساده استفاده شود. سادگی همواره از رکن های اساسی هنر مدرن بوده است. اتاق پذیرایی را می توان با پوشش های ساده زیباتر کرد. این پوشش ها دوام بیشتری از رنگ آمیزی روی دیوار دارند و تا سال ها نیاز به تعویض نخواهند داشت.

طرح های ساده و شیک در آلبوم های متعددی توسط برندهای معروف ارائه شده اند. امروزه برای تولید پوشش دیوار از متریال مختلفی مانند پی وی سی استفاده می شود. به همین دلیل دوام، پایداری و مقاومت در برابر رطوبت از ویژگی های اصلی این نوع پوشش است. گاهی ممکن است طرح مورد نظر هیچ گونه نقشی نداشته باشد که در این صورت این پوشش ممکن است با رنگ های متنوع و ملایم ارائه شود. در برخی نیز از بافت های سنگی برای جذابیت طرح استفاده می شود. این گونه طرح ها برای دیزاین پذیرایی انتخاب بسیار مناسبی هستند.

برای خرید کاغذ دیواری ساده می توانید به بخش فروشگاه سایت دکورآفیس مراجعه کنید. تمامی طرح های موجود در مجموعه در این بخش برای فروش قرار داده شده اند. هر آلبوم ممکن است طرح های متفاوتی را ارائه دهد که با نوع سبک طراحی پذیرایی در ساختمان های مختلف همخوانی داشته باشد.

کاغذ دیواری ساده

قیمت کاغذ دیواری ساده رنگی برای طراحی دکوراسیون داخلی

همانطور که گفته شد کاغذ دیواری ساده رنگی نیز یکی از انتخاب های اصلی برای فضاهای مدرن است. در طراحی دکوراسیون داخلی، طراحان سعی می کنند به نوع طراحی ساختمان دقت کنند. سبک و شیوه طراحی می تواند روی انتخاب متریال برای پوشش دیوار تاثیرگذار باشد. همچنین این امر روی قیمت آن نیز تاثیر مستقیم خواهد داشت. البته این موضوع چندان به نوع طرح بستگی ندارد و بیشتر تحت تاثیر کیفیت آن می باشد.

کاغذ دیواری ساده

هر طراح با توجه به قواعد و اصول طراحی فضاهای مختلف، نسبت به استفاده از پوشش های تزیینی اقدام می کند. سبک طراحی ساختمان نیز در انتخاب یک طرح می تواند موثر باشد. به دلیل استفاده از شیوه مدرن برای طراحی فضا، اغلب از طرح های ساده و بدون نقش استفاده می شود. رنگ های این پوشش ها اغلب کرم، نخودی، خاکستری کم رنگ و ... هستند.

شاید تصور کنید که نوع طرح می تواند در قیمت کاغذ دیواری تاثیر داشته باشد. اما این تاثیر چندان محسوس نیست و بر اساس کیفیت کلی آن برند، قیمت نهایی تعیین می شود. از این رو اغلب باید به این نکته توجه شود و با توجه به آن پوشش مورد نظر با طرح های ساده و شیک خریداری شوند.

فروش کاغذ دیواری ساده

رنگ های مورد استفاده برای کاغذ دیواری ساده کدامند؟

همانطور که می دانید فضای مدرن با استفاده از رنگ های ملایم، خنثی و ... طراحی می شود. از این رو رنگ های به کار رفته برای کاغذ دیواری ساده نیز باید همین گونه باشند. البته استفاده از رنگ های اصلی و ترکیب آنها با طیف های مختلف برای چاپ پوشش تزیینی نیز کاربرد دارد. به دلیل عدم استفاده از نقوش روی این پوشش، ترجیح داده می شود که از رنگ های ملایم استفاده شود. این رنگ ها باید روشن باشند تا فضا بزرگ تر از آنچه که هست نشان داده شود. به ویژه در ساختمان ها با متراژ کم باید به رنگ پوشش دیوار توجه شود.

فروش کاغذ دیواری نیز به طرح چاپ شده روی آن بستگی دارد. دیگر نقوش باستانی و یا طرح های گیاهی با گل های برجسته خریداری ندارند. البته گاهی برای یک ساختمان با طراحی کلاسیک می توان از چنین طرح هایی استفاده کرد. اما در هر صورت این نوع طراحی در فضای مدرن کاربردی ندارد و توصیه می شود از طرح های ساده برای این کار استفاده شود.

رنگ های نخودی، کرم، بژ، صورتی کم رنگ، شیری و خاکستری از پرکابرد ترین ها برای چاپ پوشش های تزیینی می باشند. اغلب پس زمینه این دیوارپوش ها با این رنگ ها ارائه می شود. اما نقوش با رنگ های متنوعی ممکن است روی آن چاپ شوند. در هر صورت در طرح های ساده اغلب از بافت های سنگی استفاده می شود.

خرید کاغذ دیواری ساده

خرید کاغذ دیواری ساده و تک رنگ برای فضای خواب

همانطور که می دانید اتاق خواب باید به گونه ای طراحی شود که ویژگی های بصری رنگ ها موجب اختلال در خواب نشوند. طراحی و انتخاب رنگ این فضا در نزد طراحان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. به همین دلیل اغلب توصیه می شود برای این فضا نسبت به خرید کاغذ دیواری ساده و تک رنگ اقدام شود.

تک رنگی یک پوشش موجب می شود که نقوش روی آن بهتر دیده شوند. همچنین طرح ساده تر خواهد شد و برای یک فضای مدرن مناسبتر است. در اتاق خواب می توانیم بخشی از دیوار را برای استفاده از پوشش تزیینی انتخاب کنیم. این بخش می تواند یک دیوار با عرض کم باشد. در هر صورت چسباندن یک پوشش با رنگ متفاوت می تواند موجب خلق یک فضای متنوع شود.

امروزه طرح های متنوعی از انواع کاغذ دیواری در بازار وجود دارد. هر کدام از این طرح ها مربوط به برند خاصی هستند. برندهای ایرانی از قیمت های مقرون به صرفه تری برخوردار هستند. از این برخی از افراد از این نوع آلبوم ها برای انتخاب پوشش مناسب برای دیوار استفاده می کنند.

قیمت کاغذ دیواری ساده ارزان

قیمت کاغذ دیواری ساده ارزان با توجه به نوع برند آن متفاوت است. به همین دلیل در هنگام مشاهده آلبوم کاغذ دیواری باید به این نکته توجه شود‌. به دلیل طراحی ساختمان ها با سبک مدرن، پوشش تزیینی نیز اغلب به صورت ساده و بدون نقش انتخاب می شود. دیگر استفاده از پوشش های طرح دار برای یک فضای امروزی چندان کاربردی نیست. قیمت مقرون به صرفه پوشش های بدون طرح و ساده نیز از دلایل دیگر خرید کاغذ دیواری ساده است.

با توجه به قیمت کاغذ دیواری ساده ارزان، این پوشش برای تزیین فضاهای مختلف مناسب است. اتاق خواب، پذیرایی، نشیمن و سایر بخش های منازل مسکونی برای نصب کاغذ دیواری مناسب هستند. می توانیم برای فضاهای داری نیز از این پوشش استفاده کنیم. به علت وجود طرح‌های بافت‌دار ساده، امکان استفاده از نقوش متنوع وجود دارد. اما طرح‌های ساده و غیر شلوغ، برای یک ساختمان مدرن انتخاب مناسب‌تری هستند.

کاغذ دیواری ساده

 

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()