09104962527
سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کالا برای:

پوستر دیواری خوشنویسی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

پوستر دیواری خوشنویسی ترکیبی حیرت انگیز از سه هنر شعر و خطاطی و نقاشی ایرانی است. چنان چه هنرمند و یا دوستدار هنر باشید خرید و ا ستفاده از پوستر دیواری خطی می تواند برای شما بسیار جذاب و دلنواز باشد. این نوع پوستر دیواری در اتاق پذیرایی، اتاق خواب، نشیمن و برای پشت تلویزیون و برای لابی هتل قابل استفاده است و حس مطلوب و به یادماندنی برای بیننده ایجاد می کند. خط نستعلیق با پیچ و خم های هنرمندانه ای که دارد آرامبخش روح و روان است و استفاده از پوستر دیواری نستعلیق در فضای خانه می تواند باعث ایجاد حس آرامش برای شما و خانواده شما شود. استفاده از ابیات و اشعار و سخنان نغز بزرگان ادبی ایران بر روی این نوع از پوستر دیواری مطمئناً بر روی ذهن و قلب بیننده اثری ماندگار خواهد گذاشت.  

پوستر دیواری خطاطی

خرید پوستر دیواری خطاطی

اگر قصد خرید یکی از انواع بیشمار پوستر دیواری خطاطی را دارید باید بدانید که این نوع از پوستر دیواری در رنگ ها و طرح های مختلفی طراحی و تولید می شود و شما می توانید با توجه به دکوراسیون داخلی منزل و یا فضای مورد نظر خود مناسب ترین پوستر دیواری خطی را خریداری کنید و همچنین می توانید جملات و یا اشعار مورد نظر خود را برای چاپ بر روی پوستر دیواری سفارش دهید. اگر منزل و یا محیط کاری شما تم هنری دارد استفاده از پوستر دیواری خطاطی می تواند مکمل خوبی برای دکوراسیون داخلی شما باشد. همچنین از این نوع از پوستر دیواری هنری می توانید برای استفاده در مزون ها، بوتیک ها و گالری ها و آتلیه ها استفاده کنید و به این ترتیب فضای بصری دلنشینی را برای مشتریان خود ایجاد نمایید.

شما می توانید انواع پوستر دیواری خطاطی نستعلیق را در دکورآفیس مشاهده کنید و بهترین پوستر دیواری را بر اساس سلیقه خود برای فضایی که مد نظر شماست خریداری نمایید همچنین می توانید برای سفارش اشعار مورد نظر خود بر روی کاغذ دیواری سه بعدی اقدام به سفارش پوستر دیواری نمایید.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()