09104962527
سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کالا برای:

انواع تابلو کلاسیک و سنتی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

اگر اهل تصاویری خاص برای دکوراسیون منزل و یا محیط اداری و یا هر محیط دیگری باشید تابلو کلاسیک می تواند بهترین گزینه برای شما باشد. تغییری که تابلو کلاسیک در دکوراسیون منزل شما ایجاد می کند به حدی است که اگر بخواهید با کمترین هزینه بیشترین تغییر را در محیط خود ایجاد نمایید خرید تابلو کلاسیک می تواند بهترین گزینه برای ایجاد این تغییر باشد.

تابلو کلاسیک

تابلو کلاسیک می تواند به شکل چاپی باشد و یا توسط هنرمند ترسیم شده باشد. البته نوعی از تابلو کلاسیک که توسط نقاش کشیده شده باشد دارای قیمت بسیار بالاتری می باشد. شما می توانید نوع چاپی انواع تابلو های مشهور دنیا را به صورت چاپی با قیمت بسیار پایین تری خریداری نمایید و از آن لذت ببرید.

خرید تابلو کلاسیک

برای خرید تابلو کلاسیک توجه داشته باشید تا تابلو کلاسیک از هارمونی خوبی با دیگر قسمت های منزل شما برخوردار باشد تا بتواند تصویر زیبایی را در منزل شما ایجاد نماید. بهترین مکان برای استفاده از تابلو کلاسیک در دکوراسیون منزل مکانی است که دارای دکوراسیون کلاسیک باشد و شما با استفاده از تابلو کلاسیک می توانید دکوراسیون منزل خود را تکمیل کنید. برای مثال چنان چه مبلمان شما چوبی است و دارای کنده کاری باشد بهترین انتخاب برای شما تابلویی است که موضوع آن طبیعت جاندار و یا بی جان و یا استفاده از نقاشی های رئال باشد. قاب تابلو کلاسیک نیز دارای اهمیت است و بهترین قاب برای این نوع از تابلو قاب چوبی قهوه ای است که دارای کنده کاری باشد.

استفاده از قاب ضخیم برای تابلو کلاسیک برای اتاق پذیرایی حالتی رسمی برای محیط ایجاد می کند و می تواند برای دکوراسیون کلاسیک گزینه ای عالی باشد. انتخاب رنگ قاب را برای این نوع از تابلو  باید با توجه به دیگر قسمت های چوبی دکوراسیون منزل خود انجام دهید. یعنی اگر سرویس مبل و میز ناهارخوری شما قهوه ای رنگ می باشد استفاده از طیف قهوه ای می تواند برای قاب تابلو کلاسیک بهترین باشد. یکی دیگر از مواقعی که می توانید از تابلو کلاسیک استفاده کنید زمانی است که از کاغذ دیواری راه راه برای اتاق استفاده کرده باشید زیرا راه راه بودن کاغذ دیواری حالتی کلاسیک دارد.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()