کاغذ دیواری های خاص سفارشی

کاغذ دیواری، پوستر دیواری و پارکت لمینت

در این دسته از کاغذ دیواری ها ، مجموعه ای از کاغذ دیواری های هنری با طرحهای بسیار لوکس و خاص که توسط طراحان بسیار با ذوق و هنرمند طراحی شده اند گرد آوری شده است .

لازم بدکر است این کاغذ دیواری های هنری با استفاده از کاغذ دیواری های مرغوب و قابل شستشو و دستگاههای چاپ کاغذ دیواری خارجی و جوهر مرغوب تهیه و دارای 5 سال ضمانت کیفیت می باشند. همچنین این کاغذ دیواری ها در ابعاد دلخواه و بصورت سفارشی تولید می شوند .

امید واریم این مجموعه مورد پسند هنر دوستان و علاقمندان به کارهای خاص و لاکچری واقع شود

برای دیدن تصاویر بیشتر در سبکهای مختلف  بر روی کلمه کاغذ دیواری سفارشی کلیک کنید

خرید کاغذ دیواری خاص و سفارشی

برخی از انواع کاغذ دیواری دارای طرح های ویژه ای هستند و می توان در بخش هایی از منزل یا محیط کار از آن ها استفاده کرد. تصاویر و طرح هایی که بر روی این کاغذ دیواری ها پیاده سازی شده اند می تواند آماده و یا سفارشی باشد. چنان چه ذوق هنری دارید و یا می خواهید تصویری از شخصی یا منظره ای و یا مکان تاریخی و یا هر تصویری دیگر را به صورت طرح سفارشی بر روی کاغذ دیواری طراحی کنید می توانید اقدام به طراحی و یا سفارش کاغذ دیواری خاص و سفارشی نمایید.

خرید کاغذ دیواری خاص و سفارشی

قیمت کاغذ دیواری خاص و سفارشی

برای طراحی کاغذ دیواری خاص و سفارشی از بهترین کیفیت کاغذ دیواری و همچنین از بهترین رنگ و چاپگر استفاده می شود بنابراین همه این موارد بر روی قیمت کاغذ دیواری خاص و سفارشی تاثیر گذار خواهد بود و قیمت چنین نوعی از کاغذ دیواری طبیعتاً گران تر از دیگر انواع خواهد بود ولی شما می توانید از زیبایی فوق العاده آن لذت ببرید و کاملاً از سلیقه خودتان برای طراحی دکوراسیون استفاده کنید که برای شما لذت بخش خواهد بود. برای خرید کاغذ دیواری خاص و سفارشی از باید ابعاد دقیق محلی که می خواهید کاغذ دیواری بر روی آن نصب شود را داشته باشید زیرا مانند کاغذ دیواری های معمولی دارای تصویری تکرار شونده نیست و در بیشتر مواقع دارای تصویری واحد می باشد که باید ابعاد آن دقیقاً هم اندازه ابعاد محل نصب کاغذ دیواری باشد. فروشگاه تزئینات داخلی دکور آفیس مجموعه ای از انواع کاغذ دیواری های سفارشی را در آلبوم خود جمع آوری کرده که می توانید در ادامه شاهد آن ها باشید و چنان چه قصد سفارش یکی از انواع کاغذ دیواری خاص و سفارشی را داشته باشید می توانید طرح خود را برای چاپ سفارشی بر روی کاغذ دیواری به این فروشگاه بسپارید.

 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

انوشه : فوق العاده س این کارهاتون
2 0
کارهای عالی و خاصی هستن این سبکها
راضیه مطلبی : کاغذ دیواری لوکس
1 0
اگر می خواین کاغذ دیواریتون تک و لوکس باشه می تونین سفارش خودتونو به طراحان فروشگاه دکور آفیس بدین. این کاغذ دیواریا قابلیت شستشو دارن.
فریدونی : تابلوی سفارشی
1 0
برای سفارش بهترین کاغذ دیواری با بهترین جنس می تونین به این فروشگاه مراجعه کنین. قیمتاشون خیلی مناسبه
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :