تابلو های نقاشان معروف

کاغذ دیواری، پوستر دیواری و پارکت لمینت

تابلو یکی از وسایل دکوراتیو برای منزل است که می توان گفت جزو مهم ترین آن ها می باشد پس انتخاب تابلوی مناسب با فضای خانه می تواند تاثیر به سزایی در زیبایی منزل شما داشته باشد .                                                      

این تابلو بوم ها در اندازه هایی متنوع و در دو شکل دیپ و معمولی قابل ارائه هستند و همانطور که از اسم آنها پیداست کلاف دیپ دارای مقاومت و عمق بیشتری نسبت به کلاف معمولی می باشد و زیبایی بصری آن نیز به همین ترتیب بیشتر است پس پیشنهاد ما به شما کلاف دیپ می باشد .

جنس پارچه ی آن نیز پارچه ی کنواس است که در بوم های نقاشی از آن استفاده می شود و با بهترین و به روز ترین دستگاه ها برای شما عزیزان چاپ می شوند.

تابلو های چاپی نیز می تواند بهترین گزینه در زمینه ی تابلوها باشد زیرا هم دارای تنوع زیادی هستند و شما می توانید به راحتی آن ها را با چیدمان خود هماهنگ کنید هم دارای قیمت بسیار پایین تری نسبت به تابلوهای دستی و نقاشی هستند و دارای جنسی مقاوم و قابل شستشو هستند .

انتخاب درست در زمینه ی رنگ بندی تابلو ها می تواند کمک بزرگی به شما در زیبا تر جلوه دادن دکوراسیون منزلتان باشد، پس در انتخاب رنگ سعی کنید دقت بیشتری به خرج بدهید .

شرکت دکور افیس با در نظر گرفتن همه ی سلایق بخش های متنوعی را برای شما عزیزان در نظر گرفته است. دراین مجموعه تابلوهای هنرمندان و نقاشان مشهور را گرد آوری کرده و برای شما عزیزان به نمایش گذاشته ایم .

این تابلو ها می توانند گزینه ی بسیار مناسبی برای دوست داران هنر باشد که آثاری از هنرمند مورد علاقه ی خود را با هزینه ای غیر قابل مقایسه با نمونه ی اصلی آن نقاشی در خانه ی خود داشته باشند .

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

سینا صابری : تابلوی نقاشان معروف
1 0
این تابلوها خصوصا برای اونایی که طرفدار هنر و نقاشی هستن واقعا مناسبه. تابلوهایی با نقش و طرح از بهترین نقاشای دنیا
مددی : تابلوی نقاشها
1 0
می تونم به صراحت بگم جزو قشنگترین تابلوهایی بودند که دیدم و برای اتاق کارآموزام خریدم
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :