پوستر دیواری مشاغل

کاغذ دیواری، پوستر دیواری و پارکت لمینت

از آنجا که پوستر دیواری یا همان کاغذ دیواری سه بعدی در میان مردم و دکوراسیون داخلی طرفداران زیادی پیدا کرده و کاربرد فراوانی در تمام سبک های دکوراسیون داخلی دارد و با توجه کاربرد پوستر دیواری سه بعدی در اصناف و مشاغل مختلف ، از این رو بر آن شدیم تا طرح هایی از کاغذ دیواری سه بعدی  بصورت تخصصی برای کاربرد تجاری فراهم آوریم.

در این مجموعه طرحهایی از پوستر دیواری بصورت دسته بندی شده برای مشاغل مختلف جمع آوری کرده ایم تا صاحبان مشاغل که قصد انجام دکوراسیون داخلی دارند به راحتی و با توجه به شغل خود پوستر دیواری مورد نظر خود را یافته و سفارش دهند.

اهمیت پوستر دیواری مشاغل

استفاده از کاغذ دیواری در دکوراسیون داخلی ادارات و شرکت ها و محیط های کاری یکی از بخش های مهم در دکوراسیون داخلی ادارات می باشد. میزان اهمیت دکوراسیون داخلی به اندازه ای است که به شکل تحقیق شده ای بر روی راندمان کاری کارمندان تاثیرگذار می باشد. استفاده از انواع کاغذ دیواری سه بعدی در قسمت های مختلف یک محیط کاری می تواند متفاوت باشد برای مثال برای اتاق مدیران و روسا استفاده از کاغذ دیواری سه بعدی و کلاسیک مناسب می باشد که شیک و شکیل است ولی می توان از انواع دیگر پوستر دیواری مشاغل که برای هر قسمت مناسب باشد خریداری نمود. برای مثال برای بخش حسابداری یک شرکت و یا بخش فنی می توان از انواع کاغذ دیواری سه بعدی استفاده نمود که متناسب با کار آن بخش از سازمان یا شرکت باشد و به این ترتیب کارمندان حس خوبی را از اطراف خود دریافت نمایند. برای خرید کاغذ دیواری سه بعدی می توانید آن را به شکل از پیش آماده خریداری نمایید و یا به صورت سفارشی آن را به یک شرکت و یا فروشگاه تزئینات داخلی سفارش دهید تا از طرح هایی در آن استفاده شود که مورد نظر شما می باشد.

پوستر دیواری کسب و کار

پوستر دیواری کسب و کار به منظور زیبایی و رونق تجاری روی دیوار این نوع کاربری‌ها نصب می‌شود. عدم استفاده از تزیینات برای طراحی یک فضا، منجر به ارائه یک دکوراسیون سرد و بی‌روح خواهدشد. به همین دلیل تنها با استفاده از عناصر بسیار ساده مانند کاغذ دیواری سه بعدی می‌توانیم پوشش دیوار را تغییر دهیم. ایجاد تغییر و دگرگونی در نوع طراحی فضا باید بر اساس سبک طراحی آن صورت بگیرد. با خرید پوستر دیواری، در بخش‌های متنوع از فضای کسب و کار می‌توانیم تغییر ایجاد کنیم.

امروزه طرح‌های متنوعی برای پوشش دیوار به صورت کاغذ دیواری سه بعدی چاپ می‌شود. برای یک فضای تجاری، استفاده از پوستر دیواری کسب و کار پیشنهاد می‌شود. این نوع طرح‌ها اغلب متناسب با هر شغل، به شکل متفاوتی طراحی می‌شوند. در نتیجه برای طراحی هر کسب و کار دارای طرح و تصویر مختلفی هستند. میزان فروش پوستر دیواری مشاغل نشان می‌دهد که این نوع پوشش طرفداران زیادی دارد.

برای مشاهده تصاویر بر روی هر یک از دسته بندی های زیر کلیک کنید

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
 • پوستر دیواری پزشکی و زیبایی مخصوص کلینیک ها

  پوستر دیواری پزشکی و زیبایی مخصوص کلینیک ها

  مجموعه تصاویری مناسب برای مطبها، کلینیک ها و مراکز زیبایی

 • پوستر دیواری بوتیک و مزون

  پوستر دیواری بوتیک و مزون

  مجموعه تصاویر مناسب برای استفاده در بوتیک های مردانه و زنانه ، مزون ها و دیگر کارهای مرتبط با پوشاک

 • پوستر دیواری آژانس مسافرتی

  پوستر دیواری آژانس مسافرتی

  مجموعه تصاویر هواپیما، نقشه جهان و المان های گردشگری مناسب برای آزانسهای مسافرتی

 • پوستر دیواری ورزشی مخصوص باشگاه

  پوستر دیواری ورزشی مخصوص باشگاه

  مجموعه تصاویر زیبایی از پوستر دیواری برای باشگاهها و اماکن ورزشی

 • پوستر دیواری موسیقی

  پوستر دیواری موسیقی

  مجموعه ای از تصاویر سازهای مختلف مناسب برای آموزشگاهها و اتاق جوانان و نوجوانان و دیگر مراکز مرتبط با موسیقی

 • پوستر دیواری کافی شاپ

  پوستر دیواری کافی شاپ

  در این مجموعه تصاویر زیبایی از طرح های پوستر دیواری مخصوص کافی شاپ ها را جمع آوری کرده ایم تا این صاحبان این مشاغل بتوانند با استفاده از این کاغذ دیواری سه بعدی و زیبا به محیط حود زیبایی ببخشند و دکوراسیون مغازه خود را خاص و زیبا کنند.

 • پوستر دیواری رستوران و فست فود

  پوستر دیواری رستوران و فست فود

  در این مجموعه تصاویری زیبا و مرتبط این مشاغل برای پوستر دیواری سه بعدی گردآوری کرده ایم تا با استفاده از این کاغذ دیواری های سه بعدی به رستوران خود زیبایی ببخشید و دکوراسیون داخلی خود را به زیباترین شکل ممکن دیزاین کنید .

 • پوستر دیواری آرایشگاه

  پوستر دیواری آرایشگاه

  در این مجموعه تصاویر زیبایی از کاغذ دیواری سه بعدی برای آرایشگاهها و سالنهای زیبایی و دیگر مشاغل مرتبط به آن جمع آوری کرده ایم و امیدواریم مورد پسند شما مشتریان گرامی قرار گیرد .

 • پوستر دیواری عروس

  پوستر دیواری عروس

  در این مجموعه سعی بر آن شده تا تصاویر زیبایی از پوستر دیواری عروس را به نمایش گذاشته تا مورد پسند شما عزیزان با سلیقه های متفاوت باشد.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

منصور : عینک
6 0
سلام پوستری مناسب برای دیوار انتهای فروشگاه عینک میخواهم که هم خوانی با دکوراسیونی با رنگ سفید وقرمز باشد .درضمن ارتفاع 2/80 وعرض با یک شکست 3/60 متر میباشد باتشکر
سیدهاشمی : پوستر برای مشاغل
5 0
توی هر شغلی که هستین می تونین پوستر دیواری مرتبطـ باهاش رو از اینجا خریداری کنین.
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :