پوستر های سقفی

کاغذ دیواری، پوستر دیواری و پارکت لمینت

از گدشته تا به امروز نقاشی روی سقف و ایجاد اشکال روی سقف منازل و دیگر اماکن مورد توجه همگان و طراحان دکوراسیون داخلی بوده و از گزینه های مخبوب معماری داخلی می باشد.

امروزه با پیشرفت صنعت چاپ و دکوراسیون داخلی ، پوستر سقفی یا همان کاغذ دیواری سقفی جای نقاشی سقفی را که هزینه بالایی داشت را گرفته و در دسترس تمامی اقشار جامعه قرار گرفته است.

در این مجموعه ، تصاویر مناسب برای پوستر سقفی در سبکهای متفاوت گردآوری شده است. لازم بذکر است که تمامی پوستر های سقفی (کاغذ دیواری سقفی) گروه دکوراسیون داخلی دکورآفیس قابل شستشو بوده و از کاغذ دیواری خارجی و دستگاه ژاپنی ، در ابعاد سفارشی تهیه و توزیع می گردد.

جهت مشاهده تمامی تصاویر بر روی دسته مورد نظر خود کلیک کنید

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
 • پوستر سقفی کلاسیک

  پوستر سقفی کلاسیک

  پوستر سقفی در ابعاد دلخواه و سفارشی - کاملا قابل شستشو - طرحهای متنوع

 • پوستر سقفی و دیواری فرشته

  پوستر سقفی و دیواری فرشته

  از قدیم نقاشی کلاسیک در سقف منازل مجلل و کاخ ها استفاده زیادی داشت و نمادی از دکوراسیون اشرافی و دکوراسیون مجلل کلاسیک به شمار می آمد که به دلیل هزینه بالای آن و کم شدن هنرمندان نقاشی سقفی ، کم کم به دست فراموشی سپرده شد و کاربرد بسیلر کمی پیدا کرد

 • پوستر سقفی آسمان

  پوستر سقفی آسمان

  یکی از مناطر زیبای طبیعت ، منطره زیبای آسمان است که با دیدن آن لذت و حس آرامش به انسان دست می دهد و در حالت استراحت باعث ریلکس شدن و آرامش فکری انسان می شود.

9 / 10
از 267 کاربر

ارسال نظر

آقاسید مرتضی : من ساده بیشتر دوست دارم
0 0
سلام من میخواهم کاغذ دیواری کنم تلگرام دارید رنگها رو ببینم تلفن من 09197046339
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :