کاغذ دیواری های حراجی

کاغذ دیواری، پوستر دیواری و پارکت لمینت

در این دسته بندی آلبوم های کاغذ دیواری حراج شده و قیمت مناسب نمایش داده شده تا شما عزیزان به راحتی بتوانید بر اساس بودجه خود کاغذ دیواری مورد نطر خود را پیدا کنید.

کلیه کاغذ دیواری ها خارجی با کیفیت و کاغذ دیواری قابل شستشو می باشند که بدلایلی مانند وارد کردن آلبوم های کاغذ دیواری جدید تر و یا فروش ویژه فصلی حراج فوق العاده خورده اند.

قیمت این کاغذ دیواری ها از 40.000 تومان تا 55.000 تومان می باشد. برای استعلام قیمت کاغذ دیواری با شماره های درج شده تماس گرفته شود و یا در تلگرام استعلام فرمایید .

فروش کاغذ دیواری های حراجی در دکورآفیس

کاغذ دیواری های در برندهای مختلف و با برندهای متنوعی تولید می شوند که بر حسب برند و کیفیت کاغذ دیواری قیمت کاغذ دیواری نیز متفاوت است. بنابراین شما می توانید بر اساس میزان هزینه ای که برای کاغذ دیواری در نظر گرفته اید یکی از انواع کاغذ دیواری را برای محیط مورد نظر خود خریداری نمایید. در مواقعی برخی از کاغذ دیواری ها را می توانید به صورت کاغذ دیواری های حراجی در فروشگاه تزئینات داخلی دکور آفیس خریداری نمایید. به این ترتیب شما با پرداخت مبلغ مناسبی جنس بهتری از کاغذ دیواری را خریداری نمایید.

کاغذ دیواری های حراجی

دلیل فروش کاغذ دیواری های حراجی

به دلایل مختلفی یک فروشنده تصمیم می گیرد تا برخی از انواع کاغذ دیواری را به صورت حراجی به فروش برساند. ممکن است برخی از انواع کاغذ دیواری در انبار به میزان کمی موجود باشد و فروشنده بخواهد با فروش این سری از کاغذ دیواری به صورت حراجی نوعی دیگر از کاغذ دیواری را جایگزین کرده و جنس جدید وارد انبار کند  بنابراین برای فروش کاغذ دیواری هاییکه در انبار دارد آن ها را به حراجی می گذارد. برخی از انواع کاغذ دیواری نیز دارای طرح های ویژه ای هستند که مخاطب عام  ندارند به همین دلیل است که فروشنده تصمیم می گیرد این طرح از کاغذ دیواری را در حراجی به فروش برساند تا جنس های جدیدی را بتواند خریداری و در اختیار مشتری قرار دهد. ولی شما به عنوان خریدار می توانید از این فرصت ها به خوبی استفاده نمایید و کاغذ دیواری حراجی را با قیمت مناسبی خریداری نمایید و در محیط های مناسبی مورد استفاده قرار دهید. البته در هنگاه خرید کاغذ دیواری حراجی مراقب باشید تا فروشنده قیمت را به شکل کاذب بالا نبرده باشد و سپس به عنوان حراجی اقدام به فروش کاغذ دیواری به شما نماید. ولی فروشگاه تزئینات داخلی دکور افیس با داشن سابقه ای درخشان در زمینه فروش انواع کاغذ دیواری در انواع مختلف توانسته است رضایت مشتریان خود را در زمینه خرید هر نوعی از کاغذ دیواری جلب نماید.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
8 / 10
از 589 کاربر

ارسال نظر

سهیل : بله
41 28
کارهاتون عالیه شیک و مناسب از نظر قیمت
پریا : کارهاتون فوق العاده زیباست
8 39
👌👌👌
فاطمه : کارها فوق العاده س
12 29
عالیه
ندا : کارها جذابند
14 31
عالی
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :