انواع تابلو خط

کاغذ دیواری، پوستر دیواری و پارکت لمینت

یکی از زیباترین سبک های تابلو، تابلو خط یا همان تابلو نستعلیق است که در واقع ترکیبی از دو هنر خطاطی و شاعری است که در یک مجموعه به نمایش گذاشته شده است و نشان دهنده هنر ایرانی و از افتخارات هنر ایرانی است که امروزه در کشورهای خارجی نیز از آن استقبال شده و نمایشگاههای مختلف به نمایش گذاشته شده و بفروش میرسد. 

هنرمندان این خط زیبا را درانواع مختلف بصورت سنتی و مدرن طراحی و اجرا کرده اند که ما هم در این مجموعه هر دو سیک رو به نمایش گذاشته ایم . البته با مدرنیزه شدن دکوراسیون منازل و استفاده بیشتر از وسایل و لوازم مدرن در دکوراسیون های امروزه سعی در طراحی و عرضه تابلو ها به سبک تلفیقی سنتی-مدرن کرده ایم تا این هنر زیبا و اصیل را هر چه بیشتر رواج دهیم و جایگاه آن را حتی در چیدمانهای اسپرت و مدرن باز کنیم.

خرید تابلو خط

اگر دکوراسیون داخلی منزل و یا محیط کاری شما مدرن و یا کلاسیک باشد می توانید تابلو خط مناسبی را برای محیط مورد نظر خود انتخاب و خریداری نمایید. تابلو خط می تواند فقط خطاطی و یا ترکیبی از خط و نقاشی باشد که شما باید خرید تابلو خط را بر اساس نوع دکوراسیون داخلی خود انجام دهید. انواع خطوط از جمله نستعلیق، شکسته نستعلیق، ثلث و سایر انواع خطاطی در تابلو خط و یا تابلو خط نقاشی به شکل هنرمندانه ای استفاده می شود و شما می توانید علاوه بر اینکه از نوشته و خطی زیبا در تابلو خط نقاشی در منزل و یا محیط کاری خود بهره می گیرید از طرحی بسیار زیبای آن ها نیز در منزل خود استفاده نمایید. از آن جا که انواع تابلو خط نقاشی در رنگ های ترکیبی بسیار زیبایی موجود می باشد شما باید بر اساس تم دکوراسیون منزل خود یکی از انواع تابلو خط را خریداری نمایید. با کلیک بر روی دو نوع از تابلو خط زیر می توانید تعداد زیادی از انواع تابلو خط را مشاهده نمایید.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
10 / 10
از 6 کاربر

ارسال نظر

سحر : سلیقه من
16 0
خوبه اما اخه چرا من اینجا نمیتونم چیزی سفارش بدممممم
مریم شفیعی : تابلوهای خطی
15 0
من دنبال خرید یه کادوی خاص برای خونه جدید خواهرم بودم. تابلو خطی های دکورآفیس خیلی باحالن. خسته نباشین دوستان
فرهنگ : تابلو خط
14 0
دوستم عاشق خطه. برای تولدش یه تابلو خط خیلی خوب خریدم از این فروشگاه
شاه محمدی : تابلوهای خط
13 0
از اونجایی که من هم به خط علافه دارم هم به نقاشی، بینهایت از این تابلوها خوشم اومد.
شادي زند : فروش تابلوهاي كاليگرافي و گرافيك
9 0
با سلام من ٧٤ تابلو با مضمون كاليگرافي و گرافيك دارم براي نمايشگاه و فروش به چه صورتي ميتونم از سايت شما كمك بگيرم ؟
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :