انواع تابلو منظره

کاغذ دیواری، پوستر دیواری و پارکت لمینت

اگر می خواهید تابلو منظره خریداری نمایید باید نکاتی را در نظر بگیرید تا بتوانید بهترین تابلو را برای محیط منزل، اداره و دیگر محیط ها خریداری نمایید. در ادامه نکاتی را درباره خرید تابلو منظره بیان خواهیم کرد پس با ما همراه باشید.

خرید تابلو منظره

تابلو منظره می تواند دارای سبک مدرن، مینیمال، تابلو عکس، تابلو نقاشی و یا سبک های دیگری باشد. انتخاب سبک این تابلوها بستگی فراوانی به سلیقه شما دارد. یکی از وظایفی که تابلو دارد انتقال حس خوب به شما می باشد بنابراین باید سبک و طرحی از تابلو منظره را خریداری نمایید که حس خوبی را به شما منتقل کند. برای مثال اگر به دریا علاقه دارید می توانید تصویر دریا را انتخاب نمایید. غروب آفتاب، جنگل و بسیاری دیگر از مناظر طبیعی انتخاب هایی هستند که شما برای انتخاب تابلو منظره در پیش روی خود خواهید داشت.

تابلو منظره

یکی از نکاتی که باید در خرید تابلو منظره در نظر بگیرید این است که هماهنگی لازم را با دکوراسیون منزل شما داشته باشد و طرح و رنگ آن باید با دکوراسیون منزل شما هماهنگی داشته باشد. رنگ بندی تابلو منظره باید با رنگ بندی مبلمان، پرده و فرش و سایر اجزای خانه هماهنگی داشته باشد.

یکی دیگر از نکاتی که باید در خرید تابلو منظره رعایت کنید ابعاد تابلو است. اگر دارای فضای کافی باشید خرید و نصب تابلو با ابعاد بالا جلوه ای زیبا در منزل شما ایجاد خواهد کرد. اما در شرایطی که فضایی کافی ندارید باید نکاتی را در نظر بگیرید که در زیر به برخی از آن ها می پردازیم:

برای مثال اگر می خواهید تابلو منظره را در راهرو نصب نمایید بهترین گزینه نصب تابلویی باریک است که دست کم نصب طول راهرو را بگیرد.

اگر دیواری مستطیلی و با ارتفاع دارید نصب تابلو منظره عمودی می تواند بهترین گزیده باشد و یا اگر سقف منزل شما کوتاه می باشد خرید تابلو افقی می تواند این عیب را تا حد زیادی پوشش دهد.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
8 / 10
از 8 کاربر

ارسال نظر

لیلا واحدی : تابلو منظره
33 0
اگه دنبال تابلو طرح منظره خیلی خوب هستین می تونین از تابلوهای طرح منظره دکور آفیس دیدن کنین. مناظر تابلوهاش عاااالیه. واقعا قشنگن
رحیمی : تابلو منظره
29 0
حس خیلی قشنگی توی این تابلوهاست. من برای اتاق کار همسرم خریدم. پر از حس آرامشه
مریم فکوری : تابلو منظره
27 0
اگه قصد خرید تابلو منظره برای فضای خاصی رو دارین بهتره حتما از خود دوستان دکور آفیس مشورت بگیرین. اونوقت می تونین بهتربن تابلو رو انتخاب کنین
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :