پوستر دیواری چیست؟

10 / 10
از 1 کاربر
کاغذ دیواری، پوستر دیواری و پارکت لمینت
بازگشت به لیست مقالات » | چهارشنبه 16 فروردین 1396 در ساعت 20 : 11 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

پوستر دیواری یکی از محصولات محبوب در سالهای اخیر است که مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است و بخاطر سه بعدی بودن آنها، طرفداران زیادی پیدا کرده است .

پوستر دیواری

پوستر دیواری دیوارپوشی است مانند کاغذ دیواری با این تفاوت که طرحهای روی آن مانند پوستر از یک شکل و موضوع کامل و بزرگ مانند تصویری از یک ساحل و یا عکسی از یکک درخت و منظره اطراف آن تشکیل شده است. اکثر تصاویر چاپ شده بر روی پوستر دیواری ها سه بعدی بوده و به همین خاطر به پوستر دیواری سه بعدی خطاب می شوند که بعضیی افراد به اشتباه آن را کاغذ دیواری سه بعدی می نامند.

کاغذ دیواری سه بعدی

پوستر دیواری بر روی دیوار چسبیده می شود و همانطور که اشاره شد، از طرح بزرگی تشکیل شده که بخاطر امکان نصب و سهولت نصب آن بر روی دیوار، برش خورده و مانندد کاغذ دیواری بصورت نوارهای طولی کانر هم قرار گرفته و شکل مورد نظر را تشکیل می دهند .

پوستر دیواری

پوستر دیواری به دو صورت آماده و سفارشی در بازار موجود می باشد که تفاوت های آنها در مقالات بعدی پوستر دیواری توضیح داده خواهد شد .

پوستر دیواری

گروه دکوراسیون و تزیینات داخلی دکور آفیس تولید کننده و ارائه کننده پوستر دیواری سه بعدی بوده و سابقه چندین ساله در ارائه این محصول دکوراسیون داخلی و زیبا دارد.

برای دیدن تصاویر مربوطه بر روی کلمه پوستر دیواری کلیک کنید .

کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری سه بعدی

 

 

 

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
کاغذ دیواری، پوستر دیواری و پارکت لمینت