کاغذ دیواری کودک و نوجوان

کاغذ دیواری، پوستر دیواری و پارکت لمینت

بی شک یکی از زیبایی های اتاق کودکان و نوجوانان استفاده از کاغذ دیواری های متناسب سن و جنسیت آنهاست و هیچ وسیله ای به اندازه یک کاغذ دیواری شاد و کودکانه نمیتواند زیبایی بخش اتاق کودکان و نوجوانان باشد . 

در این مجموعه آلبومهای کاغذ دیواری کودک نمایش داده شده که تمامی آلبومها شامل کاغذ دیواری کودک پسر و کاغذ دیواری کودک دختر می شود و در قیمت های مختلف که در زیر هر یک ذکر شده است نمایش داده شده .

در کاغذ دیواری کودکانه از طرح ها و رنگ هایی استفاده شده مناسب روحیات کودکان بوده و از رنگ های روشن و شاد در آنها استفاده شده است که مسلما این رنگها در حفط شادی و نشاط کودکان نقش موثری خواهند داشت

در کاغذ دیواری پسرانه بیشتر از رنگهای آبی، سبز، سفید و نقره ای استفاده شده است و در کاغذ دیواری دخترانه بیشتر از رنگ های صورتی، یاسی، نارنجی، سفید و قرمز استفاده شده است که با روحیات هر یک از آنها تطابق دارد . 

خرید کاغذ دیواری کودک و نوجوان

رنگ بندی های بسیار زیبا و جذاب در طراحی کاغذ دیواری کودک و نوجوان از خصوصیات این نوع از کاغذ دیواری می باشد تا حس خوب و آرامش را به کودک و نوجوان منتقل نماید. تنوع در کاغذ دیواری کودک و نوجوان به قدری زیاد است که گاهی والدین و کودکان در میان تعدادی از طرح ها برای انتخاب دچار مشکل می شوند بنابراین بهترین راه برای جلوگیری از این مشکل استفاده از سایت های اینترنتی برای شناخت بهتر کاغذ دیواری و انتخاب و خرید کاغذ دیواری می باشد.

برای کاغذ دیواری کودک و نوجوان باید نکاتی از جمله جنس کاغذ دیواری را در نظر بگیرید برای مثال کاغذ دیواری وینیلی ضد حساسیت هستند و همچنین علاوه بر ا ین که لک به راحتی بر روی آن ها ایجاد نمی شود در صورت کثیفی می توان به راحتی با دستمال کاغذ دیواری را تمیز نمود و این برای استفاده از کاغذ دیواری کودک و نوجوان نکته ای مثبت به حساب می آید.

کاغذ دیواری کودک و نوجوان

انتخاب کاغذ دیواری کودک و نوجوان

شما باید کاغذ دیواری کودک و نوجوان را بر اساس نوع دکوراسیون اتاق کودک و نوجوان و بر اساس جنسیت وی و با دخالت سلیقه کودک و نوجوان انتخاب کنید. رنگی که برای آن در نظر می گیرید باید تطابق کافی با سایر لوازم اتاق کودک داشته باشد و همچنین حس شادی و آرامش را باید به کودک منتقل نماید. طراحی های زیادی بر حسب جنسیت دختر یا پسر در بازار وجود دارد و شما می توانید یکی از آن ها را با مشورت فرزندتان برای اتاق وی خریداری نمایید. در هنگام خرید کاغذ دیواری کودک و نوجوان همچنین باید ابعاد اتاق، و میزان نوری را که در اتاق دارد و همچنین نوع آب و هوا را نیز در نظر بگیرید. چنان چه اتاق فرزند شما کوچک است می توانید از طرح های ساده تر و روشن تری برای اتاق استفاده کنید و یا اگر اتاق فرزندتان نور کافی ندارد از کاغذهایی با رنگ روشن خریداری نمایید. فروشگاه تزئینات داخلی دکورآفیس اقدام به جمع آوری تعداد زیادی از کاغذ دیواری کودک و نوجوان نموده است و شما می توانید اقدام به خرید هر یک از آن ها از طریق مراجعه به فروشگاه و یا شماره های ثبت شده در سایت نمایید.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
5 / 10
از 2 کاربر

ارسال نظر

فاطمه : نه
3 0
نظر شما چیست ؟
فهیمه بانو : رضایت کامل
1 1
من برای اتاق دخترم سفارش دادم یه پوستر کودک رو ...عالی کار شده بود و فوق العاده نمیز نصب شد روی دیوار ...
کریمی : کاغذ دیواری مخصوص نوجوانان
1 0
تنوع کاغذ دیواریای مخصوص کودکان و نوجوان توی دکورآفیس اینقد زیاده که انتخاب رو سخت می کنه . واقعا طرحاشون عالیه
الهه : کاغذ دیواری اتاق کودک
0 0
عالی ولی برای من هیچی بالا نمیاره
مدیریت : پاسخ
0 0
اگر منظورتون سبد خرید هست این سایت شرکتی و فقط برای نمایش محصولاته . برای سفارش با شماره های درج شده در ارتباط باشید
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :