انواع کفپوش

7 / 10
از 4 کاربر
کاغذ دیواری، پوستر دیواری و پارکت لمینت

یکی از بخش های مهم در اجرای دکوراسیون داخلی انتخاب کفپوش مناسب برای کف می باشد. یکی از نکاتی که برای کفپوش در نظر می گیرید باید میزان رفت آمد در آن محل باشد. اگردر مکانی پرتردد هستید باید از کفپوشی با دوام استفاده نمایید ولی کفپوش را برای محلی می خواهید استفاده کنید که رفت و آمد زیادی ندارد می توانید جنبه زیبایی و تزئینی آن را در نظر داشته باشید.در ادامه راجع به برخی از کفپوش ها توضیحاتی ارائه می کنیم.

کفپوش لمینت

پارکت لمینت کفپوش شبیه به کفپوش چوبی می باشد ولی دارای تنوع بیشتری می باشد ولی زیبایی کفپوش چوبی را ندارد. ولی به لحاظ طرح و رنگ بسیار متنوع می باشد.

کفپوش ارتجاعی

همانطور که از نام این نوع کفپوش بر می آید از موادی ساخته می شود که دارای خاصیت ارتجاعی باشد.  در این نوع از کفپوش از لینولئم و یا پلاستیک و یا چوب پنبه و دیگر مواد که دارای خاصیت ارتجاعی باشد استفاده می شود.

کفپوش بامبو

این کفپوش نیز نوعی از کفپوش چوبی به حساب می آید که به نوعی از نی می باشد. این نوع کفپوش علاوه بر اینکه ظاهری زیبا دارد از استحکام بسیار بالایی نیز برخوردار می باشد. برای هر نوعی از آب و هوا می توان از کفپوش بامبو استفاده نمود.

کفپوش مرمر

این نوع از کفپوش بسیار زیباست و ظاهری آرامبخش دارد. برای مناطق گرمسیری استفاده از مرمر بسیار مناسب می باشد زیرا دما را تا حدی کاهش می دهد.

کفپوش PVC

یکی از بهترین مواد برای کفپوش، PVC می باشد که نصب و نگهداری آن بسیار آسان می باشد. این نوع از کفپوش ضذ آب بوده و در تحت فشار زیاد نیز خراب نمی شود. کفپوش PVC  همچنین دارای قابلیت ارتجاعی مناسبی نیز می باشد.

کفپوش چرمی

یکی از انواع شیک کفپوش، کفپوش چرمی می باشد که در اندازه ه ای مختلفی وجود دارد و ظاهری شکیل به محل مورد استفاده می دهد.استفاده از این نوع کفپوش پر هزینه است ولی بسیاری به دلیل ظاهر فریبنده آن علاقمند به استفاده از این نوع کفپوش می باشند.

کفپوش سخت

سرامیک از انواع کفپوش سخت به حساب می آید که در ضخامت ها و ابعاد مختلفی تولید می شود و مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع کاشی ها از فراورده های خاک رس هستند که بر اثر گرما آن ها را به قطعات نازکی تبدیل می کنند.

انواع دیگری از کفپوش نیز وجود دارد که برای دریافت اطلاعات بیشتر و نوع نیازی که دارید می توانید با شرکت دکورآفیس تماس بگیرید

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :