قرنیز

کاغذ دیواری، پوستر دیواری و پارکت لمینت

قرنیز ابزاری است برای پوشش قسمت پایینی دیوار و محافظت آن از آسیب هایی مانند ضربه و رطوبت که علاوه بر این محافظت می تواند زیبایی بخش این قسمت از ساختمان نیز باشد و امروزه با تولید قرنیزهای زیبا از متریالهای مختلف این ابزار را به  محصولی دکوراتیو تبدیل کرده اند.

قرنیز از مصالح متفاوتی مانند سنگ، سرامیک، چوب، ام دی اف، پی وی سی و ... ساخته می شود و امروزه با ایجاد طرحهایی بر روی آن محصولی زیبا با رنگبندی متفاوت تولید کرده اند.

متداول ترین نوع آن قرنیز سنگ، قرنیز ام دی اف و قرنیز پی وی سی می باشد که در نوع سنگ بصورت متری و در نوع ام دی اف و پی وی سی بصورت شاخه ای و در ارتفاع های مختلف که اصولا از 7 سانتیمتر تا 15 سانتیمتر می باشد در اختیار خریداران قرار میگیرد.

رنگ قرنیز را اصولا با رنگ متناسب با متریال کف و یا رنگ دربها تطبیق میدهند که میتوان بصورت یک تا دو پرده تیره تر و یا رنگ متضاد آن در نظر گرفته شود.

ارتفاع قرنیز هم بر حسب سلیقه و بودجه متفاوت در نظر گرفته می شود که پر کاربردترین آنها قرنیز 9 سانت برای MDF و PVC و قرنیز 10 سانت برای سنگ و سرامیک می باشد.

شرکت دکورآفیس پخش کننده قرنیزهای ام دی اف و پی وی سی در تهران و شهرستانها می باشد و این محصول را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در اختیار همکاران و خریداران گرامی قرار می دهد.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
  • قرنیز یشیل

    قرنیز یشیل

    کیفیت بالا و با استفاده از بهترین MDF - تاج دار با طرح های متنوع - رنگبندی گسترده - ابعاد 7، 9، 11، 15 سانتی متر - ضخامت 16 میلیمتر

9 / 10
از 270 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :