09104962527
سبد خرید 0

انواع دیوارپوش

یکی از مهم ترین قسمت های دکوراسیون داخلی انتخاب دیوار پوش مناسب برای قسمت های مختلف ساختمان می باشد. روش های مختلفی برای پوشاندن دیوارها وجود دارد که از آن دست می توان به کاغذ دیواری ، پوستر دیواری و استیکرها اشاره نمود. امروزه بیشتر از انواع دیوارپوش برای پوشاندن و تزئین دیوارها استفاده می شود که در ادامه توضیحاتی را در این باره به شما ارائه خواهیم نمود.

انواع مختلف دیوارپوش

دیوارپوش چرمی، دیوارپوش چوبی، دیوارپوش سه بعدی، دیوار پوش سنگی و دیوارپوش شیشه ای از انواع دیوار پوش می باشد. اگر می خواهید اطلاعاتی را در این باره کسب نمایید در ادامه با ما همراه باشید.

دیوارپوش چرمی

یکی از زیباترین و به نوعی شیک ترین انواع دیوارپوش، دیوارپوش چرمی می باشد که در انواع ساختمان ها می تواناز آن استفاده نمود. دیوارپوش چرمی در برابر گرما و سرما و صدا عایق مناسبی محسوب می شود.

دیوارپوش چوبی

برای ایجاد فضایی گرم و دلنشین می توانید از چوب هایی در انواع و قطعات و رنگ های مختلف استفاده نمایید. می توان دیوارپوش چوبی را به روش های جذابی در کنار هم قرار داد و دکوراسیونی زیبا و جذاب را ایجاد نمود.

دیوارپوش سه بعدی

این نوع از دیوارپوش نیز در حال حاضر دارای طرفداران بسیاری هستند و به راحتی بر روی دیوار قابل نصب می باشند و فضا را از یکدستی بیرون می آورند.

دیوارپوش سنگی

دیوارپوش سنگی نیز یکی از انواع دیوارپوش می باشد و می توانید برای بخش های خاصی مانند پشت تلویزیون و یا در پشت شومینه از این نوع دیوارپوش استفاده نمایید که باعث زیبایی خاصی برای منزل شما خواهد شد.

دیوارپوش شیشه ای

دیوارپوش شیشه ای نیز در انواع رنگ ها قابل استفاده می باشد و نمایی زیبا را در منزل ایجاد می کند که بهترین جا برای استفاده از دیوارپوش شیشه ای در آشپزخانه می باشد.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()