09104962527
سبد خرید 0

انواع سقف کاذب

فروش و اجرای انواع سقف کاذب دکوری شامل سقف های کناف ، پی وی سی ، ام دی اف ، پلکسی و آسمان مجازی و ...

سقف کاذب دارای انواع مختلفی می باشد که در اینجا اشاره ای به انواع آن ها می کنیم

سقف کاذب با رابیتس و اندود

این نوع از انواع سقف کاذب از پرمصرف ترین انواع سقف کاذب می باشد. رابیتس در واقع ورقی فولادی شبکه بندی شده می باشدکه به شبکه فرعی از طریق سیم مفتول و یا سیم آرماتور متصل می شود.

سقف کاذب آکوستیک

برای جلوگیری از آلودگی صوتی از این نوع از سقف کاذب استفاده می شود. برای اجرای سقف کاذب آکوستیک از پارچه های چین دار، پلاک گچی و یا دیگر مصالح استفاده می شود و برای سالن های سینما سخنرانی از آن استفاده می شود.

سقف کاذب آلومینیومی

پوشش رویی این سقف کاذب آلومینیوم بوده و زیر آن از پشم شیشه استفاده می شود. برای اتصال در این نوع از سقف کاذب از وسایلی با جنس فولاد گالوانیزه استفاده می شود.

سقف کاذب از جنس چوب

اصلی ترین وسیله برای این نوع از انواع سقف کاذب فولاد و یا چهار تراش نام دراد و در شبکه فرعی آن از چوب استفاده می شود.  در اجرای این سقف کاذب اطراف سقف با چهار تراش چوبی کلاف کشی و تراز می شود.

سقف کاذب با استفاده از قطعات پیش ساخته گچی

آلومینیوم اصلی ترین قسمت تشکیل دهنده این سقف کاذب است که قطعه های از جنس گچ در ان قرار می گیرند. سبکی و نصب ساده و ایجاد طرح های متنوع با این نوع از سقف کاذب از مزایای استفاده از این نوع از اجرای سقف کاذب می باشد.

سقف کاذب ترکیبی

اگر چند نوع از انواع سقف کاذب ذکر شده در بالا در کنار هم با اشکال متفاوت هندسی نصب شوند که دارای اختلاف سطح می باشند به آن سطح کاذب ترکیبی می گویند. این نوع از اجرای سقف کاذب برای فضاهای بزرگ مناسب می باشد.

سقف کاذب گریلیوم

این نوع از انواع سقف کاذب از سری انواع سقف کاذب دکوراتیو بوده که با استفاده از ورق آلومینیوم و آهن و یا انواع آلیاژ ساخته می شود. سقف باز نام دیگر این سقف کاذب می باشد. در پشت این سقف کاذب از هیچ مصالحی استفاده نمی شود و به همین جهت اگر در زیر این سقف کاذب تاسیساتی باشد دیده می شود.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
8 / 10
از 8 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()