طراحی و سه بعدی سازی

8 / 10
از 16 کاربر
کاغذ دیواری، پوستر دیواری و پارکت لمینت

از جمله خدمات شرکت دکورآفیس  طراحی داخلی و سه بعدی سازی و ارائه نقشه سه بعدی توسط تیم مهندسی و طراحان داخلی است. 

همچنین این شرکت جهت جلب رضایت مشتریان عزیز و ارائه خدمات بهتر ، اقدام به ارائه مشاوره رایگان در انتخاب و خرید محصولات دکوراسیون داخلی جهت تصمیم گیری راحت تر مشتریان و رضایت خرید ایشان نموده است.

بهترین روش برای اینکه تصمیم نهایی را برای نوع طراحی داخلی منزل خود بگیرید استفاده از طراحی و سه بعدی سازی توسط نرم افزارهای پیشرفته است که نقش بسیار مهمی را در انتخاب نوع طراحی شما خواهد داشت. داشتن یک طراحی سه بعدی باعث می شود تا شما بر اساس برنامه ریزی قبلی طراحی را انجام دهید تا در حین اجرای کار با مشکل طراحی مواجه نشوید زیرا در غیر اینصورت شما از چیزی که در ذهن تان دارید فاصله خواهید گرفت.

مزیت استفاده از نرم افزارهای طراحی سه بعدی

قبل از بازسازی با استفاده از نرم افزارهای طراحی سه بعدی می توانید نمای خارجی و داخلی ساختمان خود را طبق چیزی که در ذهن دارید پیاده سازی نمایید. شما با استفاده از این نرم افزارهای کاملاً حرفه ای علاوه بر اینکه می توانید خانه مورد نظر را طراحی کنید می توانید علاوه بر طراحی کاغذ دیواری و کفپوش،  برق کشی ساختمان و در و پنجره ها را با دقت بالا پیاده سازی نمایید و در نهایت نتیجه را مشاهده نمایید.

بررسی تمامی زوایای ساختمان با استفاده از سه بعدی سازی

این نوع از نرم افزارها قابلیت طراحی های دو بعدی و سه بعدی را دارند و از نظر محاسباتی بسیار دقیق بوده و احتمال بروز خطا در اجرای نهایی طراحی داخلی را بسیار پایین می آورند. با استفاده از دوربینی که در این نرم افزارها وجود دارد شما می توانید ساختمان را با هر زاویه ای که خواستید بچرخانید و شاهد طراحی ساختمان خود از زوایای مختلف باشید.

انجام طراحی داخلی با استفاده از طراحی و سه بعدی سازی باعث می شود تا بتوانید ترکیب رنگی و نورپردازی را به گونه ای تنظیم نمایید که با هم هماهنگی مناسبی داشته باشد. با داشتن یک طراحی سه بعدی شما می توانید ارتباط مناسب را در بین اجزای منزل ایجاد نمایید.

شرکت دکورآفیس با در نظر گرفتن سلیقه مشتری و همچنین با دانشی که درباره طراحی داخلی و معماری دارد بهترین طراحی و سه بعدی سازی را به شما ارائه می دهد و چنانچه بخواهید تغییراتی در آن ایجاد نمایید می توانید بر روی طرح سه بعدی آن را پیاده سازی نمایید.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :